Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befolyásolt a névválasztásban,...

Befolyásolt a névválasztásban, hogy hogyan reagálnak a körülötted lévő emberek, amikor megosztod velük, milyen nevet szeretnétek adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Pl megváltoztattad emiatt a választott nevet? Vagy ha még több név volt a listán, figyelembe vetted a választásnál?
2023. márc. 22. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert leszarom mások véleményét
2023. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ketten döntöttünk, mindketten egyaránt szerettünk volna normális nevet adni, nem valami debil, flancos vagy török szappanoperából vettet. Csakis olyanok kerültek listára, amik teljesen vállalható nevek.
2023. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Kettő nem tetszett anyósomnak, amit mondtam, hogy gondolkodunk rajta.


A harmadiktól teljesen kiborult. Az lett, nem érdekel, nem fogok olyan nevet adni neki ami nem tetszik, csak az anyósom miatt.


A többieket annyira lefoglalta, hogy arról beszéljenek, hogy mennyire nem kell anyósommal foglalkozni, hogy nem is tudjuk mit szóltak hozzá. (Pedig nem egyszerre mondtuk el, de anyósom mindenkit körbehívott, hogy megbeszélje velük, hogy beszéljenek le ők is a névről).

2023. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk a név, amit mi választottunk, elég megosztó volt. A többség azt mondta, hogy szép, de volt, aki kritizálta. Első pár alkalommal idegesített, de végül nem érdekelt. A többség azóta is dicséri, hogy szép neve van. 😊
2023. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Mármint az első kettőt nem adtam, mert nem tudtam “jó érzéssel” adni a reakciója után.
2023. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Sosem érdekelt ebben a szituban más véleménye.

Férjemnek és nekem kellett tetszenie a névnek, nem másnak.

2023. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekelt más véleménye, ketten döntöttünk. Teljesen normális, vállalható neveket választottunk a gyerekeinknek. (Anyámnak nem tetszett az egyik, mert neki nem tetszenek az arra a szótagra végző nevek. Születés után megszerette.)
2023. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Azt se értem, minek teszi fel itt valaki kérdésben, hogy szép-e XY név, hát idegen emberek véleménye pláne nem érdekel.
2023. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mi kaptunk kritikát a választott névre, hogy lehet valahogy csúfolni. De nem tudtak jobbat mondani sajnos úgyhogy maradt. Egyébként teljesen normális név. Nagy felháborodást nem keltett vegülis.
2023. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolt.
2023. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!