Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha barna hajú és szemű szülőne...

Ha barna hajú és szemű szülőnek (és nagyszülőknek is) még 3 éves korában is kék a gyerekének a szeme, akkor már úgy marad végleg vagy még bebarnulhat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen valószínű marad már.
2023. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem fog már bebarnulni.
2023. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, már marad a világos szem. A nagylányom is másfél éves koráig kék szemű volt, utána lett világosszürke. 14 éves és még mindig szürke, már nem fog változni. Apósomnak volt kék szeme, anyámé zöld, mindenki másé barna. Ja, és a lányom szőke, mint a nagyapja volt, de sötétebb a bőre, nyáron nagyon könnyen lebarnul.
2023. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk anyósom mondja mindig, hogy olyan a kislányunk szeme, mint az ő apjáé volt. "Méreg kék". Nekem meg fogalmam nem volt honnan jött a kék, mert a családban senkinek nincs egyik oldalon sem (már akiket ismertünk, avagy élnek még). A férjem sem tudta, amíg az anyja nem mondta...

3 évesen szerintem már maradni fog a szín.

2023. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves koromig világoskék szemem volt,utána zöld lett,mint a szüleimé.
2023. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Marad
2023. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!