Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos oltás mindenképpen...

A 2 hónapos oltás mindenképpen 8 hetesen van?

Figyelt kérdés
Kérhetem, hogy 7 vagy 9 hetes korában adják be, mert elutazunk?
2023. márc. 24. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Nálunk anno csúszott 2 hetet a nyári időszakban szabadság miatt. Onnantól kezdve tartottuk ugye a 2 hét csúszást, mert az számít, hogy az oltások között mennyi idő telik el.

Hívd fel az orvost, hogy az esedékes 2 hónapos oltás idején elutaztok és mit javasol előtte vagy utána kapja-e a gyerek az oltást.

2023. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A fiam pl késve kapta meg mert beteg volt az oltás időpontjában. A doki pedig mondta h akkor toljuk el

2023. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fiam 9 hetesen kapta.
2023. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán el fogják tolni ennyivel, ez nem probléma.
2023. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb biztos nem kaphatja meg, de egy hét csúszás belefér. Amúgy is ha épp beteg lenne, akkor is tolódna. Amikor egyeztettek időpontot, szólsz, hogy nektek egy héttel később jó. Nem kell ezt túlizgulni.
2023. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk két hetet csúszott mert náthás lett a nagyobbaktól.
2023. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!