Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónapos Methandienone kúra...

2 hónapos Methandienone kúra mellé mi ajánlott máj és hormonális védelemre? Mária tövis mindenképp, plusz?

Figyelt kérdés
És, hogy szükséges szedni? Zita? Provi esetleg? Hol kezdjem el és mennyit?
2012. nov. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején. Ne koxolj hobbiszinten. Kockáztassanak csak a versenyzők.

Ha mégis koxolsz, akkor ne a legrosszabb vizesítő cuccot használd.

Ha mégis ezt használod, akkor kell kúra közben napi 25-50 mg provi, levezetésnek pedig minimum zitazonium, de van aki hcg-t is szúr.

Májvédő pedig egyből kúra után menjen.

2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Provit a kurával egyszerre kezdem. Zitát hol kapcsoljam be? Végefelé vagy utána? Milyen mennyiségben?
2012. nov. 8. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Zita az kúra után kell egyből 10 napig napi 2, majd 10 napig napi 1.
2012. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Takumi ***** válasza:
Én a májvédőt, már a kúra alatt tolnám nem kell megvárni a végét.
2012. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg már az elején nekiálnék donort keresni xD
2012. nov. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálad a pont ikszdééé:)
2012. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

másolom egy versenyző válaszát:

"máriatövis kivonatot használjunk a kúra alatt" - NEM NEM NEM! Ha májvédőt akar használni valaki, akkor szedjen nagy dózisban lecithint a kúra alatt, máriatövis kivonatot KIZÁRÓLAG kúra után 3-4 héttel szabad kezdeni. A silymarin (a m.tövis hatóanyaga) erősebben kötődik az androgén receptorokhoz, mint a beadott szteroidok, ezért kompetíció alakul ki köztük. A szteroidok egy része nem tud hatni, ez még a kisebbik baj, mert egyszerűen kevésbé fejlődsz. DE a kötődni képtelen hatóanyag egy része feldúsulhat a vérben, toxikus hatásokat okozva."

2012. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit szeretnék még, hogy nem tudnátok nekem adni egy megbizhato linket, amelyen tudnék rendelni zitát és provit? semmi olyat nem találtam
2012. nov. 9. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Testmester.net-en találsz pár embert, pl yappes, eladoszteroidok, steroid66, drakula.
2012. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!