Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok légzés figyelőt?...

Használtok légzés figyelőt? Volt olyan hogy tévesen riasztott? 6 hetes a lányom mi használjuk, éjjel be riasztott nagyon megijedtünk, kivettük egyből az ágyból de aludt

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 07:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt, 3-4* is
2023. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És mi volt az oka? Rosszul feküdt? Vagy olvastam azt is, hogy olyan mélyen alszik, hogy nem vesz levegőt de szerintem ilyen nincs. Most itt ülök éjjel óta mellette, és figyelem, annyira megijedtem.
2023. márc. 27. 08:01
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

Első gyerekkel hasznaltunk, talan 1 hónapig.

Amikor kb kétszázhetvenharmadszor csipogott, na akkor fogtam és eladtam.

Nekem nem hiányzott.

2023. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Bogica0616 ***** válasza:
71%
Használtam légzés figyelőt, sokszor tévesen becsipogott, mert elmászott a baba. Akkor 1-2 hónap után eladtam, mert köztünk aludt. A védő nő szerint, ha köztünk alszik nem felejt el levegőt venni, mert érzékeli a mi levegő vételünket. Vagy igaz,vagy nem, de engem megnyugtatott. Ez 7 éve volt.
2023. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Olyankor riasztott mikor nem vett levegőt sokáig, de ez pici babáknál normális egy bizonyos szintig, csak ijesztő. Ez fokozatosan csökken ahogy nő a baba. De lehet állítani az érzékenységet is.

Akkor jelzett még ha kimászott a szélére.

Meg akkor amikor merült az elem.

Volt néhány olyan eset is mikor nem tudtuk hogy mi lehetett mert mire odamentem minden oké volt.

Ettől függetlenül én nagyon szerettem főleg az elején, mert a pittyenésből tudtam hogy minden oké és nem kell kikelnem az ágyból hogy ellenőrizzem.

2023. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Egy hétig, össze vissza riasztott, úgyhogy elraktuk, majd később elajandekoztuk. Most a másodiknal csak akkor fogok venni, ha indokolt lesz mondjuk koraszülés vagy rossz apgar érték miatt.
2023. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
mi használjuk, 7hónapos a fiam. 3 lapos baby control van, sosem riasztott még se tévesen se nem tévesen. szeretem, mert nem tud lemászni róla, fedi az egész ágyat. amíg kisebb volt és babafészekben aludt, akkor 1 lapot kivettem a matrac alól, a fészek alá raktam közvetlenül, mert egyébként nem érzékelte a légzés figyelő, de ez normális, írja a leírása is. ha merül az elem, idegesítő, mert amikor bekapcsolod csipog egyet, így viszonylag hamar cserélni is fogod benne 🤣 és szeretem nagyon, hogy a kamerán àt is látom hogy villog, minden rendben vele, nem kell járkálni hozzá, nem ébresztem fel vele stb :)
2023. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Használtunk. Volt, hogy tévesen riasztott, de megfejtettük az okát: csöpp kisbabánkat csak félig sikerült az érzékelő lapra helyezni (Babysense pro). Apjával pánikolva rohantunk át-kérdeztem vesz-e levegőt-apja röhögve mondja szerinted? Ordított a gyerek úgy megijedt a sípoló hangtól meg attól, hogy kikapta őt az ágyból. Ekkor volt 2 hetes a gyerek, nem volt koraszülőtt. Azóta sem történt ilyen szerencsére és már mi sem bénázunk az érzékelő lappal.
2023. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Volt elég sokat, össze vissza állítgattam már az érzékenységet figyeltem hogy mikor sípol be, hány réteg ruga lehet rajta, aztán ahogy átlepte az 5kg-t megszüntek a sípolasok, pittyegesek, szerencsére,mert már a mikro sipolasánál is konkrétan összerezzenten.
2023. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem hasznàltunk, mert velünk aludt a gyerek.
2023. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!