Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pablosky cipőről vélemények?

Pablosky cipőről vélemények?

Figyelt kérdés
Most kapott a Pici 1. szülinapjára Pablosky cipőt. De ezt a márkát nem ismerem. Tudnátok véleményt mondani róla?
2010. okt. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nevével ellentétben ez egy spanyol márka. Én már voltam Pablosky cipőket forgalmazó boltban, és hanyatt estem az áraktól. Tehát nem olcsó gagyi fajta... Nekem nagyon tetszettek, mert rugalmas talpú volt mind, nem merev, és nekem azok tetszenek amik hajlékony talpúak. Strandszandit vettünk ott 5ezerért végül, mert sima szandiban nem volt olyan ami tezstett volna. Mert szandit akartunk eredetileg.
2010. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ismerem, de itt a honlapjuk. Nagyon jónak tűnnek!

2010. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiváló minőségű, gyönyörű cipők! az én lányomnak is vehetne valaki:-) Bátran ráadhatod a Nokedlidre!
2010. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!