Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlpörgöm a témát ahogy a...

Túlpörgöm a témát ahogy a feleségem mondja vagy normális, ha már most ezen gondolkodom?

Figyelt kérdés

Hamarosan jön a baba, feleségemnél teljesen lent van a köd, csak a babaszoba meg a mindenféle babás dolog foglalkoztatja, ami persze érhető.

Nekem mániám, hogy mindent számolgatok, még a táblázatokról is táblázatot vezetek és elkezdtem azzal foglalkozni, hogy miből legyen majd tőkéje amikor nagykorú lesz meg úgy általánosságban a kapcsolódó, váratlan kiadásokra. Egész jó portfóliót összeraktam, de a feleségem le se sz*rja, bezzeg a 128. bébi-bizbaszért várja, hogy kitörő örömmel rajongjak.


Sem engem, sem őt nem tudtak támogatni a szüleink annak idején és vért izzadva tartunk most ott, ahol. Szeretném, ha a gyermekemnek nem lennének ilyen gondjai a jövőben és szerintem fontos, hogy időben foglalkozzunk ezzel, de az a benyomásom, hogy ő neki semmi pénzügyi érdeklődése nincs. Azt mondta, hogy oké csináljam, akkor ez az én feladatom lesz, magyarul: ő nem fog ezen vitatkozni, nem is érdekli.


Szerintetek is túlpörgöm ezt?



2023. márc. 27. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Normális, hogy gondolsz erre
Normális, de hadd szüljön már meg előtte
Inkább idegesítő
Van elég gondja most, ne fáraszd ezzel
Ráértek ezzel később foglalkozni
Lesz, ami lesz, ne görcsölj ezen
81 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Csatoltam pár válasz lehetőséget annak, aki a lepontozástól félve nem szívesen vállalja a véleményét. Érzékeny téma lehet
2023. márc. 27. 17:10
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Neked is a babás dolgokkal kéne most foglalkoznod, sokkal idegesítőbb, amit te csinálsz. Azt se lehet tudni, 2 év múlva milyen lesz a gazdasági helyzet, ennyire előre nem lehet tervezni...
2023. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem alapnak kéne lennie, hogy a párnak legalább az egyik tagja gondol erre... Ha nem is feltétlenül görcsösen meg táblázatokkal, de legalább annyiban, hogy úgy körülbelül havonta mennyit tudtok majd félretenni neki. Szerintem tök oké, amit csinálsz, és az is normális, amit ő csinál, csak ne várjátok egymástól a kölcsönös rajongást, és minden oké lesz!
2023. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#2 foglalkozom velük, szinte együtt választunk ki mindent és tök jól sikerül megbeszélni pl a babaszobát is, de mikor a fenti kerül szóba akkor azonnal témát vált, érezhetően nem érdekli
2023. márc. 27. 17:15
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Ma érdekes mód megszaporodtak az ilyen "a gyereknek kell ház a feneke alá" kérdések.. 🤔🥱
2023. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#5 esküszöm, hogy nem olvastam előtte semmit, 20 perce jöttem fel kiírni ezt a kérdést, de ne haragudj, hogy ezzel fárasztalak, igazán bosszantó lehet minden egyes kérdést kötelezően elolvasnod
2023. márc. 27. 17:18
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

🤷‍♀️ Szíved joga annyiszor átírva feltenni ugyan azt a kérdést, ahányszor akarod.

Csak ne csodálkozz, ha az ember le vágja kapásból.

2023. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel semmi baj, ő a századik biszbaszra van rápörögve, te meg erre :)
2023. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 babyboom567 ***** válasza:
100%
A szülői lét fő szava: újratervezés.
2023. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A kilences tökéletesen összefoglalta!
2023. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!