Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szülinapjára milyen...

Kisfiam szülinapjára milyen ételt főzzek a családnak?

Figyelt kérdés

Kb délután 2-ig nem leszünk otthon (kórházban leszek)

Anyosomek mindenképp aznap akarnak jönni mikor hazaértünk. Ők hozzák a tortát.

Egy sima babgulyasra gondoltam és előző nap sütők majd sajtos rudakat.

Ez kevés lesz?

Kevés időm lesz sajnos.

Ti mit ajánlanátok?


2023. márc. 28. 20:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Első szülinap 🙂

Anyósom sajnos nagyon erőszakos, igazából nem érdekelte, hogy hol leszek, de elvárja, hogy terülj terülj asztalkam legyen

2023. márc. 30. 10:48
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem peches lenne, szíve joga azt elvárni amit akar. Neked pedig szíved joga ennek nem megfelelni, nyugodtan akár meg is pukkadhat 😊
2023. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj neki ennyire megfelelni, bármit csinálsz, kivetnivalót mindig fog találni.
2023. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, és a 22-essel nagyon egyetértek... nagyon sok szenvedés vár még rád ezzel a hozzáállással egy ilyen anyós mellett, de hát mindenki a saját életét rontja el úgy, ahogy akarja... :(
2023. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak fáradt vagyok, hosszú volt a mai nap, de tudod mit várhatna el bárki az én otthonomban, pláne egy 1 éves gyerek mellett, pláne amikor kórházból megyek haza (középsőujj-feltartva)... Húúúúúúdefelhúztam magam :D 24-es vagyok.
2023. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!