Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álometetést mennyi idős korig...

Álometetést mennyi idős korig csináltátok?

Figyelt kérdés
A Suttogóban olvastam, hogyha elalszik a gyerek 8-kor, te meg úgyis 11-kor fekszel le, akkor előtte még szoptasd meg félálomban, és akkor tovább bírja felkelés nélkül. A lányommal csináltam, de nem láttam eredményét, mert ugyanúgy felkelt 3-kor szopni. Most a fiamon gondolkodom. 7,5 hónapos, és kb 1 hete rászokott, hogy felkel éjjel 1 körül, aztán fent van 2 órát, aztán 5-kor megint kel. Már kivagyok. Az álometetés segítene? Nem túl idős már hozzá?
2010. okt. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nem azért kel fel, mert éhes, hanem mert veled akar lenni. Sztem nem oldana meg az álometetés semmit.
2010. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak vele?
2010. okt. 7. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából ennyi idős korában már leszoktatni kellene az álometetésről, szerintem már ne kezdd el! Nem lehet, hogy a fogai gyötrik? Egyébként nagyon sok jól alvó kisbaba ebben a korban kezd újra többször is felébredni, de a titkot, hogy miért, még senki nem fejtette meg... :-)
2010. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is ugyanebben a cipoben jarok, jo hogy feltetted a kerdest...

Az en kisfiam 5 honapos es 2 hete szokott ra az ejjeli szopizasra,(3 kor, majd 6 kor) amiota mar nappal nincs eleg tejem....szerintem ezt sokaig elhuzna, mert jo neki...remelem kapunk valami jo tanacsokat :)

2010. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós kisfiam is ezt csinálja. Én próbáltam már este sűrűbben adni neki enni, de mintha óra lenne benne, nem lehetett kizökkenteni a 3 óránkénti és éjjel 4 óránkénti evéséből. Most pár hete, valamiért még sűrűbben ébred és ha kiveszem, csak akkor alszik vissza. Én is tanácstalan vagyok.
2010. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is a 8 hós fiammal.

Éjell az álometetés a kedvence,nagyon jólesik neki látszik az arcán és ilyenkor jobban kiszívja.Nappal a játék miatt mindig hagy maradékot.3-4 óránként kel fel .

2010. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!