Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel etessem meg a kisbabámat...

Mivel etessem meg a kisbabámat este 9-kor, hogy reggel 5ig, vagy akár 6-ig ne éhezzen meg és eltelítse a gyomrát?

Figyelt kérdés
Ő most egyébként 9 hónapos
2023. ápr. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Anyatejjel, vagy annak hianyaban tapszerrel. Ha ezek mellett ebred, a sima szilard mellett is fog.
2023. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
11 honapos fiam csak 2 napja nem kel ejjel enni...etetheted barmivel,ha megehezik ugyis felkel.megtomni meg nem tomheted meg este ugyebar...
2023. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos a lányom, 10 hónapos kora óta nem szoptatom, azt eszi amit mi.

Ha csülkös pacalt adok neki (életembe nem adtam, csak hogy erezd a példát) akkor is kel legalább 4x éjjel.


Nem feltétlen éhes, nagy valószínű te kellesz neki.


Majd elnövi elöbb vagy utóbb.

2023. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a korábbi hozzászólókkal. Szinte biztos, hogy az alapos vacsorázás sem fogja meghozni az éjszaka átalvását. Mindkét gyerekemnél már kiváltottunk minden étkezést és még lefekvéskor volt szoptatás, mégis még hónapokig keltek. 1 éves koruk után elkezdték átaludni az éjszakát, pedig semmin sem változtattunk.
2023. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 10 hónapos, és teljesen mindegy, mit eszik vacsorára, éjszaka 1x eszik így is. Max annyi változás van, hogy fél 1-kor eszik, vagy fél 2-kor. De éhes, mert szó nélkül betolja a 210 ml tápszert.

Szóval szerintem felesleges kísérletezni, nem azon múlik, mit vacsorázik.

2023. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok.pont igy van nalunk is mint nalatok 5-os..fel kettokor felkel es 210 siman bemegy neki tapbol(pedig eszik mar mindent,osszes etkezes kivaltva mar reg)..ket napja eleg par korty viz,es vissza is alszik.remelem lassan elmarad az ejjeli evés.
2023. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Az én gyerekem már hónapok óta nem kel éjjel (most 9,5 hós), de újabban vezettük be az esti 9-10 órás tápszer előtt kap egy kis nasit is lefekvés előtt. Inkább fél-adagos étkezés, nem édességet vagy pufit kap :) mióta a foga nő, nem mindig akar lefeküdni, és ez a módszer bevált arra, hogy balhé nélkül aludjon.

Kb 8 fele így leteszem, utána valamikor kap tápit, és legközelebb reggel 6kor keltem enni (önerőből aludna 8-9ig is 😅)

2023. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejjel vagy tápszereel


De a 3 évesem is kel, pedig nem éhes

2023. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sok mindent kipróbáltam, hiába adtam neki laktatót este, ugyanúgy ébredt éjjel. Anyósom is mondta, jól etessem meg este, hogy ne ébredjen fel. De hiába, ez nem ezen múlik. Majd egyszer abbahagyja. A lányom kb 2 éves koráig kelt éjjel enni, a fiam januárban lett 2 éves, csak pár hete alussza át az éjszakákat.
2023. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekik meg kicsi a gyomruk, mas az anyagcserejuk. Nem ugy mikodik, hogy majd jol megtomom es alszik.

Majd ha eljon az ideje, alszik ejjel. 9 honaposan meg boooooven belefer az ejjeli eves.

Az enyem 18 honaposan aludta at az ejjelt ( 10-11 tol reggel 6 ig) eloszor.

2023. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!