Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan nevek amik már...

Vannak olyan nevek amik már egy bizonyos kor fölött vállalhatatlanok? Ha igen mi ezek?

Figyelt kérdés
Írnátok egy párat

2023. ápr. 6. 20:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Múltkor egy cigányasszony ordított az unokájának: BRÁJEN!

Hát, az Eperke néni meg Benett bàcsi mellett ez sem hangzik túl jól :/

2023. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

Panka, Lili (becenévnek tök jó,de így simán nekem nagyon babás), Hanni, Panni


Miló, Mirkó borzasztóan cuki…csak hát 40 évesen is inkább cuki kategóriába sorolnám, mint szexibe.

2023. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%

Mind a kèt gyerekemnél kinyomtattunk minden nevet, az elsőnél még a nemet se tudtuk

Végignéztük, jókat nevettünk

Az elsőnél azt mondtuk, ha fiú Ádám, ha lány Nikolett

Az első gyerekem így lett Nikolett 3 másodpercig, majd kiderült, hogy Ádám

A másodiknál tudtuk, hogy lány lesz.

Én mindig is a Nórát akartam, de nővéremnek megemlítettem, így az ó lánya lett 12 éve Nóra

Újból átnéztük a lányneveket, de maradt a Nikolett

Nézzétek át a lehetőségeket és, hogy mi illik a vezetéknévhez, nem bűn régi nevet adni a gyereknek, sőt egyre divatosabb, de részemről az Anna már elavult, hiába jól hangzik idősebb korban

2023. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem komoly nevem van, Renáta, mégis mindig Reni néni voltam míg Magyarországon éltem, az iskolában is, ahol dolgoztam. Most egy külföldi iskolában dolgozok, és mivel a vezetéknevemet nehéz kiejteni, ezért a gyerekek Ms. B-nek szólítanak, ami úgy hangzik, mint a Méhecske néni :)


Apukám pedig a Jenő névvel volt ismert építész :)

2023. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

2


Nekem a Panna pont öreges

Minden inzézményben volt “Panni néni”



Orsika ( így anyakönyvezve)

Napsugár

Ajándèk


Fiúk közül nincs nekem ilyen, de a fentiek nekem kislánynak is furák..

2023. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%
Egy bizonyos intelligencia-szint fölött nem kéne, hogy problémát okozzon, hogy kit hogy hívnak. Elfogadod, megszokod és kész. Int azt, hogy szemüveges vagy vöröshajú. Nem befolyásolja a barátkozást, a párválasztást, a munkahelyi teljesítményt. …ha elég intelligens a másik fél. Ha meg magának az illetőnek nem tetszik, majd megváltoztatja.
2023. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

Nagyapám Bendegúz. Egy igen férfias ember.

Sokan hívják Bendegúz bácsinak, hisz tanár volt

Érdekes módon senki nem rökönyödött meg soha a nevén. Ez csak itt gyakorin szokás, ahogy 16 is írja, egy bizonyos inteligencia szint alatt.


Fiam is büszkén viseli ezt a nevet.

2023. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk Napsugár néni az simán Sugi néni lesz

Semmivel nem rosszabb, mibt az utcabeli Higi néni🤣

Vagy Öcsi bácsi..

Bendegúz, Benett.. szerintem Beni vagy Bendi bácsi lesz.



Szóval igazából szerintem nincs ilyen név…

Azok a nevek gyerekként sem igazán vállalhatóak, amik később sem..

“Brájen” vagy a fentebb emlegetett “Orsika”, pedug az utóbbi egy teljesen noális Orsolya név lenne..

2023. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez a név fétis magyar sajátosság-e, szerintem minden nevet meglehet szokni, ha elég sűrűn halljuk. Nekem a felsoroltakból egyik se lenne nevetséges, 12 éves korom óta senkit nem röhögtem még ki (magamban se) a neve miatt.

Na jó, volt ilyen, de ott a vezetéknév volt problémás és a direkt hozzá választott keresztnév. Pl. Pál Pál, Földes Virág stb. Én az ilyen választásokat korlátoznám, meg nyilván senki ne lehessen "Húgykő", de a felsorolt gyümölcsnevek szerintem semmivel se rosszabbak mint egy már jól megszokott Virág, Kamilla, Boglárka.

2023. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Huh. Elég sokat írtatok. Szerinten a Bendegúz az egész jó. Meg a Kevin is. Ez az ajándék napsugár stb. Ez gát. Mondjuk szerintem a Bodza, Málna, Eper még egész jó. Mondjuk a Málnácska az elég gáz. Ami még fiúnév és gáz szerintem az a Bandi.
2023. ápr. 7. 08:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!