Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhatároztam, hogy 6 honapos...

Elhatároztam, hogy 6 honapos babámnak házilag gyártok bébipapit ( eddig készen vettem oket). Melyek a legfinomabb, otthon is elkészitheto bébiételek? Nem szeretnék elrontott kaját adni neki

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag, ami van üveges bébiétel, azt mindet otthon is el lehet készíteni házilag.A burgonya az alapja nagyon sok főzeléknek, az a sürítőanyag.És akkor azt lehet lehet kombinálni az adott kornak megfelelő más egyéb zöldségekkel, ill.ha már kaphat husit akkor azzal.Nagyon sok variáció van lehet próbálkozni, hogy a babádnak melyik izlik.
2008. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Én is krumlpival,zabpehellyel sűrítek gyümölcsöket,zöldségeket.Babakekszet is lehet adni,de én még nem találtam cukormenteset.Rizs is jöhet,ha bírja a kis gyomra.Én adok neki almát,banánt,körtét,meggyet,répát,céklát,barackot.Délelőtt pl:répa-alma,barack-alma.Délután:krumpli-alma-barack,krumpli-cékla-anyatej,zabpehely-répa-alma stb.

A zabpelyhet nagyon ajánlom,mert segíti az emésztést.Áztasd be egy kis vízbe,hogy megpuhuljon,majd fözd meg.Én össze is turmixolom.

Az almát sütőben sütöm,a répát is ott,csak fóliába tekerem héjjastól(kb.15 perc)Krumplit,céklát főzöm.

Remélem segítettem!

2008. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok:nekem is 6 hónapos a babám és mindent elfogad,kivéve a spenótot. :(
2008. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen az eddigi vàlaszokat! :)este neki is àllok turmixolni
2008. nov. 19. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál most a sláger az alma-krumpli-csirkehús párolva, pár kanál párolólével és pici sóval turmixolva.
2008. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha hust is tesztek a bébipapiba, és értelemszeruen nagyobb adagot készitetek,a mélyhutoben ugyanannyi ideig tàrolhatom, mint a sima zoldségeset?
2008. nov. 19. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem tudom, én mindig frisset főzök. Nekem husi van kockánként lefagyasztva, azt főzöm mindig frissen a zöldségekkel.
2008. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!