Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel hozhatnám helyre a fülét?

Mivel hozhatnám helyre a fülét?

Figyelt kérdés

4 hónapos kisfiamnak kipálott a füle mögött, és csúnyán begyulladt, és már váladékozik is, és szaga is van!2 gyerekorvos+ védőnő látta!

Egyik babaolajat tanácsolt, amitől még rosszabb lett, a másik sebhintőport, ami szintén nem javított, most a 3. canestent!!De nem javul!Aki volt hasonló helyzetbe mit tett??Már másfél hónapja ez meg!!Nem bírom tovább!!


2010. okt. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, no nem ennyire durván, de volt. Nem töröltük meg eléggé fürcsi után. Mi betadin szappannal mosogattuk, és kenőcsöt is kentünk rá. Néhány nap után jobb lett. A betadinnal nem teszel rosszat sztem, mert fertőtlenít.
2010. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma már azt kentem rá, remélem jobb lesz!!!Kösz hogy írtad!!
2010. okt. 8. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most olvasom: canesten???? döbbenet. ez nem gomba..mindenesetre szerintem nem az. és a mi védőnénink mondta, amit írtam
2010. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem a füle, hanem a hónalja volt ilyen az első nyáron. Ugyanez volt, kenegessem hintőporral, canestennel, egyre rosszabb lett. Én elvittem egy bőrgyógyászhoz, és írt fel egy krémet, ami látványosan meggyógyította.

Szerintem ne kísérletezz tovább, vidd el egy szakemberhez.

2010. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi a Sudocremet használjuk minden bőrproblémára.Nagyon gyorsan rendbe hozza a bőrt.De ajánlom még a csukamájolajos popsikenőcsöt is.
2010. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiamnak kivolt sebesedve és a doki írt fel neki ilyen zsíros krémet sajnos a neve nincs rajta,de hamar elmult tőle és a hajlatait is azzal a krémmel kenegetem,mert kivolt neki pirosodva.
2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Tetran-Hydrocortisont kaptunk rá, az helyrehozta 2 nap alatt.
2010. okt. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, úgy néz ki a betadin jó lesz rá, mert látványosan javul neki!!
2010. okt. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!