Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem nagyon eltoltam....

Szerintem nagyon eltoltam. Szerintetek hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hónapja nem engedi magát pelusozni,csak éjjel van rajta,és szépen szólogatott is eleinte,de volt hogy becsurgatott,vagy nem szólt,ezért én sokszor ráültettem a bilire,még ha nem kellett neki akkor is,meg állandóan kérdeztem,hogy lesz-e pisi,és volt hogy nem kellett neki azt mondta,én meg mégis ráültettem,és tényleg nem kellett neki.Egyszóval szégyenlem bevallani,de nem bíztam meg benne kellőképpen,ezért most ott tartunk,hogy nem szól mikor kell neki.Megvárja,hogy ráültessem én.Addig tartja,mig rá nem ültetem,de ha nem ültetem rá,mert várom hogy szóljon,akkorszó nélkül van hogy bepisil(ez mondjuk elég ritka),és utána szól,hogy bepisiltam.Hogy tudnám elérni hogy szóljon előtte?Annyira ostobának érzem magam.Jajj,ha lesz majd második gyermekünk,akkor annyi mindent máshogy fogok csinálni.Full analfabétának érzem most magam,hogy igy el@rtam.Adnátok ötleteket?
2010. júl. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem nem rontottad el a dolgot.Én kb. 20 percenként ültettem rá a bilire a Fiacskámat az elején. Aztán megszokta, megtanulta a kis agyacskája, és talán három héttel a kezdés után kezdett el szólni.Néha fordul csak elő, hogy becsurog, ha nem vagyok elég gyors!:))


Üdv.: Orsi

2010. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 hónapos,de nem én akartam leszoktatni,hanem ő sírt nagyon már kb egy hónapja,ha pelusozni akartam,és kiabálta,hogy nem kell pelus,meg eldobálta őket,hogy neki nem kell.
2010. júl. 8. 05:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg azt próbáld meg, hogy ne ráültesd a bilire, hanem megint kérdezd meg, hogy kell-e neki, mint régen. Ha azt mondja nem, akkor nem ültesd rá (mégha bepisil az sem baj), ha kell akkor meg hozza ő maga a bilit és tolja le a nacit.
2010. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne bántsd magad! / igaz én is így szoktam.../ Nem rontottál el semmit. Szerintem ne ültesd túl gyakran a bilire, én két óránként tettem ezt, nem szólt, én sem kérdeztem. Kb másfél hét után már ő szólt. Azt viszont megfigyeltem, hogy ha tudja, hogy hosszabb útra megyünk, nem iszik annyit, biztos, hogy ne kelljen pisilnie. Már éjjel is száraz a pelus, de azt még kéri. Mindegy, ezt a kicsit már kibírjuk. Megvárom, amíg nem kéri.

Próbáld tartani a két órát!

Ja, kicsim 22 hónapos!

2010. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!