Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 11-kor alszik el 13 hós...

Ha 11-kor alszik el 13 hós fiam, kell még neki délután aludni, vagy fürdessem korábban?

Figyelt kérdés
11 hósan kétszer aludt, ste 9 kor aludt el fürdés-vacsi után. Az utóbbi egy hónapban 1óráig fent volt, utánna alud 1,5-2,5 órát, és 8kor fürdés. Azt hittem. hogy ilyen gyorsan magától átszokott az ebéd uánni alvásra, d mostanában 11nél nem bírja tovább, kidől, este 6kor meg újra nyűglődik. Maradjon az egy alvás, csak 11 kor?
2010. okt. 8. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld elhúzni egy icipicit, fél 12-ig. Vidd le sétálni, akkor tovább bírja mint 11. Nálunk is ez van, az én lányom sosem 1-kor álmos, hanem már 11-kor. De 12-ig mindig el tudom őt húzni és akkor kibírja estig.

De azt is lehet, hogy lerakod amikor álmos, aztán este meg egy picit hamarabb mentek fürdeni. Az én lányom 8-kor már alszik (reggel 7-ig). Lehet késő a fiadnak a 9 óra.

2010. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fiam szintén 13 hónapos,tíz hónapos kora óta csak egyszer alszik napközben.11.30-kor kap ebédet,déltől alszik kettőig,így simán bírja nyolcig.Kicsit próbáld húzni a délelőtti ébrenlétet.
2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is álmos már 11-kro,ilyenkor biciklire szállunk és eémegyünk az ebédért, így nyerek még egy órát, ez már elég neki, hogy csak egyszer aludjon,de ha babakocsiba tenném elaludna útközben.Esleg menyjetek el sétálni az utcára,vagy ki a kertbe ha van, húzd az időt.
2010. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!