Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szívjam ki babám orrát?

Hogyan szívjam ki babám orrát?

Figyelt kérdés
Már lefogni sem bírom, nem tudom elterelni a figyelmét. Ahogy közelítek az orrához a szívókával már csavarodik és kész! Valami jó ötlet vkinek????
2010. okt. 8. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mintha ráülnél a mellkasára -természetesen felette térdelsz- és egyik kezeddel megfogod a kezeit aztán a másikkal ügyeskedsz.
2010. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de egyszerűen úgy kicsavarja a fejét, hogy követni sem tudom. 7 és fél hós úgyhogy már van saját akarata ebben a témában. Sajnos.
2010. okt. 8. 12:36
 3/11 anonim ***** válasza:
aha hogy már nagy... akkor sajnos meg kell kérned valakit hogy segitsen.
2010. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerül (itt tanultam egyik anyukától), h lefektetem egy plédre a földön a combom közé (a feje a combjaim közt van, két karja pedig a combom alatt). Így marad két szabad kezem, plussz a fejét nem tudja elrántani, és így véletlenül sem tudom megsérteni a nóziját. Sokkal gyorsabb és hatékonyabb vagyok.
2010. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó Köszönöm szépen kipróbálom én is!



Carmen: ha a párom itthon lesz akkor majd együtt "kínozzuk" szegényt! köszönöm

2010. okt. 8. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Én takaróba csavarom, és úgy szívom. De sokkal hatásosabb, ha közben nem fekszik a gyerek. Döntsd neki egy párnának mondjuk.
2010. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is van egy technikám:

Öledbe ülteted úgy, hogy ne szemben legyen neked, hanem oldalt.A két lábát beteszed a te két lábad közé, ezzel le is fogtad a lábát, az egyik combodon ül.

A kis fejét a mellkasodra teszed,a kezét átdugod a saját karod alatt(így az a hátad mögött lesz, így az le van fogva).Így az egyik kezeddel át tudod karolni, és a másik kezét le tudod fogni, a testéhez tudod szorítani,és megmarad egy kezed, amivel tudod az orrát szívni...nagy gyereknél nekem ez vált be a legjobban, és szerintem ez a leghumánusabb, nem "ülsz rá" és tudsz is hozzá beszélni hogy milyen ügyes, ráadásul neki is jobb ha az öledben van, és nem olyan, mintha "lebirkóznád"

remélem tudtam segíteni, és érthető voltam:)

2010. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. Kipróbálom mind a kettőt. remélem vmelyik nekünk is beválik!!!
2010. okt. 8. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is az ölembe ültettem, csak háttal nekem. Bal kezes vagyok, úgy írom a mozdulatokat. Jobb karommal átöleltem úgy, hogy mindkét kezét lefogtam tulajdonképpen (könyököm az Ő 2 keze között volt). Az arcát a jobb vállamhoz nyomtam, így a fejét sem tudta forgatni. Így szívtam ki az orrát. De mindig mondtam, hogy mi következik: orrspricka, ottszívás, orrcsepp.

Épp most kevereg ki a náthából és már eljutottunk odáig, hogy tartja az orrszívót, nekem csak irányítanom kell. Tegnap este pl. végigröhögte (!) az egész hercehurcát. Hihetetlen kissrác. (18 hónapos)

2010. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fotucsok ***** válasza:
12:42-es én is így csinálom :) fölétérdelés, comb közé a fej, alul mennek a karok, és már szívjuk is. Sőt arra jöttem rá, hogy jobban kijön, ha nem fogom be a másik orrocskát. Így van még egy kezem :) De már 17 hós, és oda szoktam neki adni a végét és mondom, hogy csinlája ő. Azóta tetszik is neki :) igaz, egy szívás anya orránál.. egy az övénél :))))
2010. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!