Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első kisbabám egyhuzamban...

Első kisbabám egyhuzamban alszik 5 órát az normális?

Figyelt kérdés
5 napos a babám. Tejet fejek neki, mikor mennyi sikerül, kiegészítésnek tápszert kap.

2023. ápr. 10. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
5 napos babát 3 óránként etetni kell. Ébreszd fel.
2023. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell felébreszteni, hacsak ORVOS (nem egy gyakoris anyuka!!!!) nem utasít rá. Teljesen rendben van, hogy alszik, baromi fárasztó élmény ám a születés is.
2023. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem sárga, nem koraszülött, nem kis súlyú, akkor ne ébreszd fel, vannak jó alvó babák.
2023. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha semmi baja, amit az előbb írtak (pl.sárgaság stb), akkor örülj, hogy alszik. Valószínű a cumiból könnyebben jól tud lakni, ezért alszik többet, ne aggódj, amíg gyarapodik a súlya.
2023. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt mondta a védőnő, amikor megszületett a baba, hogy 3 óránként etetni kell. Hozzáteszem minimálisan sárga volt a baba.

Illetve azt is mondta, hogy 6 óránál többet egyhuzamban ne aludjon az újszülött, mert sajnos màr volt, aki átaludta magát a túlvilágra. Most ezt szebben nem tudtam megfogalmazni, de sajnos ilyen is van. Bölcsőhalál magyarán.

2023. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, 5-ös, ha a hülyeség fájna...


A védőnők leragadtak 50 évvel ezelőtt, ezt kb. mindenki tudja. Egy kisbabát nem kell ébreszteni 3 óránként, ha nem sárgult be, akkor semmi gond nem lesz azzal, ha egyben 5 órát alszik.


Azért még nem fog bölcsőhalálban elhunyni, mert nem keltik 3 óránként, ezt nem így működik, nem is ez az oka, ne terjessz már baromságokat.

2023. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem terjesztem. Elmondtam, amit nekem mondtak. Nem kell ezen felcsattanni. Ahány ember, annyi vélemény. Értem én, hogy ami nem egyezik a tiéddel az számodra elfogadhatatlan, de ez már legyen a te problémád.
2023. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kicsit sárga, sajnos. :(
2023. ápr. 10. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Értem én, hogy ami nem egyezik a tiéddel az számodra elfogadhatatlan, de ez már legyen a te problémád"


Bocs, de a bölcsőhalál nem vélemény kérdése, az nem úgy működik, hogy nekem az a véleményem, hogy azért halt meg a kisbaba, mert túl sokat aludt, ember, te úristen...


Ez a szintű butaság, az valóban elfogadhatatlan.

2023. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondta a védőnő. A doki meg a gyerekorvos meg hogy nem kell kelteni.

Lányom is első nap végaludt 6 órát.

2023. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!