Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szülés után maradt...

Akinek szülés után maradt pocakja (mintha terhes maradt volna), mit kezdett vele?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapos a kislányom, de még mindig ott van a pocak. Gondolom szétnyílt a hasizmom (óriás baba volt már pocakban is). Mit lehet ez ellen tenni? Milyen sport/torna ajánlott? Gyógytornász szakember tud segíteni, hogy legalább egy picit szebb legyen? Kötényhasam szerencsére nem lett.

2023. ápr. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornász, RTM torna. Nekem 6 hét alatt sikerült bezárni 2 ujjnyira nyitott hasfalat. Heti egy személyes alkalom, itthon minden nap csináltam az előírt gyakorlatot.
2023. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Szules utani regeneralo torna, youtubeon is talalsz. Erdemes rendszeresen csinalni tobb hetig. Van arrol is video, hogy hogyan ellenorizd, hogy hany centire van szetnyilva, nem nehez megnezni magadnak.


Nekem sajnos 10 hetnyi ilyen torna sem segitett, vagyos a szetnyilt hasizmon igen, de a pocak mereten nem. Ket nagy sulyu gyereket szultem, oriasi hasam volt mindkettovel, a masodikkal meg az elsonel is nagyobb, es utana meg az elso utanihoz kepest persze meg rosszabb lett, es azota sem javult, ennek 3 eve, pedig amugy vekony vagyok.

2023. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Has plasztika ha nem segít a torna.
2023. ápr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!