Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elgondoltatna hogy terhes...

Elgondoltatna hogy terhes vagy azt mondanád az előző szülés után maradt pocakja?

Figyelt kérdés

Még viszonylag a terhességem elején vagyok(2.trimeszter eleje), de már van egy kisfiam, ha elmegyek vele játszani néha meg-meg néznek(has részen), de nem tudom hogy mit gondolnak??....hogy pocakos maradtam szülés után vagy észre veszik már hogy újra babát várok?



éhgyomorra csináltam a képet mert estére meg ha eszek nagyobb hasam lesz ...


[link]


köszi!


2013. febr. 11. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem látszik, hogy terhes vagy. De nem teljesen mindegy mit gondolnak mások? Én pl. nem nagyon nézem az anyukákat, meg nézem a gyereket meg állapítom milyen szép és ennyi. Nem gondolkodok az, hogy az anyuka pocakja mitől ilyen vagy olyan. Főleg így télen nagykabát alatt.
2013. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de játszóházban pulcsiba vagyok pl...meg ha olyan bevásárlásra megyünk....


mindegy hogy mit gondolnak, csak érdekel a dolog....

2013. febr. 11. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért is kéne magyarázkodnod bkinek???

És ha megint terhes vagy, akkor mi van? Vagy ha nagy maradt a hasad?

Nekem most kezd el lemenni a hasam. 5,5hós a fiam. Nekem azért maradt nagyon feltűnő, mert amúgy 53kg vagyok és elég sportos voltam. Akkora maradt, mint kb 5-6hós terhesen :D

Jöttek persze a "jóindulatú" megjegyzések: mekkora...

Én meg azt mondtam, h sz@rok rá!Ez most a fiam időszaka, szoptatok, nem vagyok hajlandó tornázni.

Illetve, ha olyan ember jegyezte meg, aki alap helyzetben sem csinos, annak még azt is megjegyeztem, h "te nem szültél, mégis mekkora... :P"

2013. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam az anyukák hasán "gondolkozni" :) de ha már így rákérdeztél:Látszik hogy vékony karcsú vagy,és bizony olyan kis gömbölyű pocak nem igen marad szülés után.Ha valaki figyelné,és főleg ha ő maga is anyuka,egyértelműen látja hogy kora terhes vagy!
2013. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A múltkor is volt egy ugyanilyen kérdés, hogy "jaj, szerintetek látszik, h terhes vagyok, vagy azt fogják hinni, hogy csak jóllaktam disznóvágáson?"


Miért olyan fontos, h vadidegen emberek mit hisznek? Miért olyan fontos, h mindenki a világon tudja, h te épp terhes vagy? Szerinted érdekel bárkit is?

2013. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

amúgy egyáltalán nem érdekel h tudja más, csak még az a korszak van hogy látszik is meg nem is.....


miért kell ezen felhúzni valakinek is magát én meg azt nem értem???

2013. febr. 11. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki kicsit is ért hozzá, az egyértelműen látja, hogy ez babapocak. De ki tudja miért néznek..? Lehet azon gondolkodnak most terhes vagy-e vagy sem, lehet, hogy azért néznek, mert terhes vagy. Én tapasztalatom az, hogy a kismamákat előszeretettel nézik az emberek.

Egyébként egyáltalán nem értem, miért baj az, ha valaki ezen gondolkodik? Én teljesen vékonyra visszafogytam első szülésem után, most a másodikat várom és bár már 18 hetes vagyok, leginkább úgy nézek ki, mint aki bekajált. Hatalmas cicijeim is vannak, olyan kis töltött galamb lettem és bevallom: alig várom, hogy egyértelműen látszódjon, hogy kismama vagyok és nem duci. A férfiak még jobban megbámulnak, mint előtte és szívem szerint ilyenkor odavakkantanék, hogy terhes vagyok azért van ekkora mellem, ne bámuljon már!!

2013. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látszik hogy baba pocak,
2013. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz kifejezetten terhesnek. Nekem legalábbis jóval nagyobb a pocim, a 15. hétben vagyok, és még rajtam sem veszik észre sokan (azt hiszik, 5 gyerek után már normális, hogy vkinek ekkora hasa legyen)...
2013. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó, ekkora hasam nekem is van, ha a kezem így hátrateszem, a csípőm előretolom és jóóól kinyomom, úgy, mint te:)
2013. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!