Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú nevek? Neked melyik tetszik?

Fiú nevek? Neked melyik tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem kb. egy sem… ami határeset, férjem hallani sem akarja.. ő amúgy is biztos volt benne, hogy “hercegnő” lesz.


Lányból több esélyes is van/volt, de így a 32. héten úgy gondolta a kis drága, hogy átalakul…. Pedig több orvos is megerősítette, hogy kislány, 16.héttől ebben a hitben voltunk, így terveztünk.


Nekem sosem tetszett egy fiú név sem, úgy örültem, hogy lány, de most eléggé el vagyok/vagyunk keseredve.


2023. ápr. 11. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Olivér, Ede, Valér, hogy csak néhányat említsek.
2023. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Roland, Botond, Balázs. Nekem ezek tetszenek.
2023. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Mi is kb így álltunk neki, Leó lett. :)
2023. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A lany nevet a 12. heten eldontottuk nagy egyetertesben es gyorsan. A 19. heten derult ki, hogy kisfiu. Irtunk mindketten listat, aztan pontoztuk a neveket. Egyik semkapott max pontot egyikunktol sem, de talaltunk ketto okesat, amivel mindketten rendben voltunk. Ebbol lett az egyik egyebkent nagyszuloi javaslatra (mi nem tudtunk valasztani). Nagyon illik ra a valasztott nev, el sem tudnam massal kepzelni.


Masodjara nem akartuk tudni a nemet, en szinte biztos voltam benne, hogy kislany lesz. Miutan megszuletett, en emeltem magamhoz, es nezhettem meg a nemet. O is kisfiu lett. Nala mar gyorsan megvolt a nev, amibe en szinten nem voltam “szerelmes”, de tetszett annyira, hogy rabolintsak, mert a ferjemnek nagyon tetszik. Ez a nev is illik a kisebbikhez. Mar ovis, es ot semtudnam elkepzelni masik nevvel.


Ugyanakkor, ha a nagy lany lett volna, de ugyanazzal a szemelyiseggel, akkor nem illett volna hozza igy utolag az altalunk valasztott nev.

2023. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok, a nevek lemaradtak. A mi listank igy nezett ki:

Adam, Aron, Marcell, Oliver, Kristof. Illetve nekem tetszett meg nagyon a Felix is.

2023. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Levente a kedvenc fiú nevünk.
2023. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a kedvenceim a Leon, Emil, Levin, Max(Maximilian), voltak. A férjemnek persze egyik sem tetszett 😅 mi azt csináltuk, hogy olvastam a neveket, amik tetszettek azt mondtam, ha neki is tetszett felírtuk. Így lett egy kb 10 neves lista, amiből megtaláltuk A nevet
2023. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is problémás volt a fiúnév. Kb a 8. hónap környékén kiegyeztünk egyben, ami végül is mindkettőnknek tetszett, de egyikünk sem volt nagyon elájulva tőle, plusz gyakori is mostanában. Marcell lett a neve végül. Nem bántuk meg, azóta is szeretjük a nevét, illik hozzá.
2023. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az Edvin,Dominik,Gordon,Brendon,Kende,Szeben tetszik
2023. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha megmondod mi a lány név, akkor tudunk segíteni hogy ahhoz esetleg hasonló legyen, és talán az tetszik 😄
2023. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!