Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötött vagy laza csípő? Mit...

Kötött vagy laza csípő? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Ma voltunk ortopedian a babámmal aki 3 hónapos. Azt mondta az orvos hogy ízületi kontekturaja van. Tornaztassam. És majd vigyem vissza. De hogy hogyan vagy ez mit jelent azt nem mondta el. Kb 2 perc volt a vizsgálat. Most hogy hasra forditom és nagyon nézem valóban látom hogy az egyik csípője kintebb áll mint a másik.
2023. ápr. 12. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

TE nem is fogod látni, mert NEM ÁLL kintebb az egyik csípöje, az izületen belül van eltérés, ami 1-2 mm, de a gyereknek sokat számít.

Vagy menj vissza, vagy keress másik ortopéd orvost, aki megtanítja a megfelelö tornákat.

2023. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló csodálatos élményben volt nekem is részem, hamarabb jöttünk szinte ki mint ahogy leraktam volna a kabátomat a székre... Én megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, ha nem tanított be rendesen akkor semmit se csináljak mert könnyű nagy kárt csinálni a tornával. Státuszvizsgálat miatt úgyis mentünk, megnézte, rendesen megmutatta, mit kell csinálni. Utána kiderült a kedves doki mindenkinek ugyanazt mondta és minden gyereket visszarendelt kontrollra.

A helyedben vagy a gyerekorvoshoz vagy egy gyógytornászhoz fordulnék.m

2023. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!