Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor lövette ki a babája...

Ki mikor lövette ki a babája fülét? Lányom 2 hónapos és holnap csinálják neki, kicsit félek.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 18:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
2 hónapos a lányom. 4 hónaposan tervezem, mert keresztelőre fülbevalót kap ajándékba.
2023. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
18 hónapos, nem lövetjük ki neki. Majd ha ő kéri.
2023. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
5 eves volt a lanyom.o kerte...jol elcsesztek neki..az egyik fule gennyezett fajt,ki is kellett venni a fulbevalot.be is nolt a lyuk azon a fulen...most 9 eves es most kerte,hogy lovessuk ki neki.
2023. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
Majd ha kéri kilövetjük
2023. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
#1. vagyok. Azért, mert záporozni fognak a "majd ha kéri" kommentek, már kezdték is, láthatod. Van itt egy közősség, aki ezért simán meglincsel😅
2023. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is érdeklődtem mielőtt kilövettem a lányaim fülét. 3 hónapos kor előtt nem ajánlott szerintük a fülforma véglegesedése miatt
2023. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%

10 nem

Aoha semmi iyen nem volt.


Nekem az az előnye, hogy mire piszkálta volna megszokta, így sosem piszkálta.


Ha majd nem azeretné kiveszi.. ennyi.


De most amikor imádja 4,5 évesen és rakatja be az én fülbevalóat és keri a mindenféle kiegészîtőt nem szívesen vinném.

4 hónapos volt, ahogy írtam.

Nem ficergett el, nem félt stb.

Bár teljesen fegyelmezett gyerekem van.. akkor nem tudhattam.

( szegény sok szúráson van túl..

Vokt, hogy 2 karból vettek vért majd 2 hét múlva ismértelték..

Műtötték is màr..

minden megy nyafimentesen, aîrás sosem volt)


De ezt korábban nem tudhattam.


Azt viszont igen, hogy a gyerekek példát vesznek.

Nekem aok fülbevalóm, ékszerem van.

Füleimben 5 lyuk

Így nem volt kérdés, hogy neki is kelleni fog.


A fiam is már nyafog, hogy neki nem lehet.

( ennyire azért konzervatív vagyok, hogy fiúknak kisgyereknek nem.., de próbálhat klipszet🤣😎)

2023. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon megbántam, hogy kilövettem a lányom fülét. 5 hónapos volt mikor érzelmi zsarolós nyomásgyakorlással rávettek a rokonok, hogy lövessem ki neki.

1: őt traumatizálta valamelyest, mert a csattanó hangoktól (szerencsére nem volt sok) hónapokkal később is közel halálra rémült.

2: nem gyógyult be hónapokig sem normálisan a füle, úgyhogy berágtam és kivettem a fenébe. Onnantól kezdve lesza... hogy a nagyija csalódott 🤷‍♀️ Majd ha ő maga szeretne fülbevalót, akkor lesz neki újra :)

2023. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes azért írta, amit írt, mert ilyen kérdéseknél sokszor megy a háborgás..!

Lányom 2 hetes volt, megse rezzent.

Nekem anno még baba koromba a védőnő szúrta.

Nem kell túlparázni.

2023. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9 honaposan kapott fulbevalot. Az elso szurast eszre sem vette, a masodiknal volt egy kb. 10 masodperces felhaborodas, aztan jatszott tovabb. En jobban izgultam.
2023. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!