Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor lövette ki a babája...

Ki mikor lövette ki a babája fülét? Lányom 2 hónapos és holnap csinálják neki, kicsit félek.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 18:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%

11 hónaposan kapott. Egy picit sírt, de inkább csak mert le kellett fogni. Megnyugtattam és utána mintha mi sem történt volna.

Egyébként biztos a hülyék kategóriájába leszek sorolva, de én azért döntöttem úgy, hogy kap, mert mindig mindenkinek a fülét nézegette és a fülbevalóját piszkálta. Nem lett lelki sérült, nem halt meg senki, a mai napig imádja a fülbevalókat, mostmár jön és kéri, hogy cseréljük. Nem félek attól, hogy valaki kiszakítja, sokan felnőttünk fülbevalóval és ép füllel szerintem. :)

Majd ha egyszer úgy dönt, hogy nem kell neki, akkor kiveszi és ennyi volt. Egyik út sem jobb vagy rosszabb szerintem, mindenki döntse el maga.

2023. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó /21-es/ teljesen igazad van!! 🥰
2023. ápr. 14. 11:38
 23/24 anonim ***** válasza:
36%
szerintem borzalmas baromsag. edesanyam gyerekorvos es megkert ne lovessem ki pl a lanyom fulet amig nem megy suliba. nem egy olyan kislany volt a praxisaban akinek a fule szet volt szakitva... egy eletre valo heg marad ott ilyenkor. szerintem nem eri meg azert hogy 5 evesen csili vili kövecske legyen a fulecskeben...konyorgom...gyerekek
2023. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

23# Elég sok nőt ismerek, de egyet sem, akinek "szanaszét szakadt a füle" borzalmas heget hátrahagyva, vagy legalábbis nem tűnt fel, így biztosan jól titkolják ezek a nők.

Suliban is belekaphat valaki torna órán, felakadhat valahol ugyanúgy...

Szerintem hatalmas baromság ekkora feneket keríteni ennek. Akinek van, annak van, akinek nincs, annak nincs. Mindenki legjobb belátása és meggyőződése szerint csinálja a dolgait.

2023. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!