Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a 2 hónapos...

Mit csináljak, ha a 2 hónapos babám mindig keveset eszik egy szopáskor?

Figyelt kérdés
Mindig keveset, de többször eszik! Csak az a gond,hogy így állandóan készültségben kell lennem! Sokáig nem marad meg másnál, mert éhes lesz!
2019. júl. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes? Nem tereli el valami a figyelmét szopizás közben? (Valami hang, fény, tv, stb.) Egy ciciből eteted egyszerre,vagy megpróbálod egy szopi alkalmából mindkettőből?
2019. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 hetes. Nem tereli el semmi! Kb. 6 hetesen kezdte az egészet! Az elejétől fogva úgy szoptatok, hogy egy etetés alkalmával egy cicin van! Utána a másik! Mármint ha normálisan szopott belőle! Eddig nem volt gond ezzel.
2019. júl. 16. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm, mert nálunk kb ennyi idősen volt, hogy már érdeklődött a külvilág iránt és gyorsan le akarta tudni, de kevesebbet evett. Amúgy minden szopi után méred, vagy miből gondolod, hogy kevesebbet eszik, mint máskor?
2019. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalunk tobb dolog volt, 30-60 perceket birt sokaig csak ket szopi kozott. Az elejen eroltettem a 2-2,5 orakat, probaltam kihuzni, aztan kiderult, hogy refluxos, es hogy az atlagnal kisebb a gyomra+ az anyatejrol is megtudtam, hogy 60 perc alatt del is szivodik. Hasfajos is volt, sirt mar mikor mellre tettem, annyira ehes volt szegeny :( Sajnos rossz tanacsot kaptam az elejen, es megfogadtam egy ideig, aztan atalltunk a teljes igenyszerinti szoptatasra, kapott, amikor kerte. Ha kellett, felkotottem magamra kendoben, karikasban, majd csatos hordozoban diszkreten tudtam barhol szoptatni, akar seta kozben is. Hirtelen latvanyosan csokkentek a refluxos tunetei, szegenykem elotte fajdalmasan felsirt szopi utan kb fel oraval. Aztan el kezdtem figyelni a korai ehsegjeleket, nem vartam ki a sirast, igy sokkal nyugodtabban szopizott, nem nyelt annyi levegot, es hat ez van, en elfogadtam, hogy o ilyen. Nekunk ezerszer rosszabb volt kihuzni ket szopi kozott.
2019. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy novekedesi ugras is lehet barmikor.
2019. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. júl. 18. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!