Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rokonok szerint túl eleven...

A rokonok szerint túl eleven a babám? Milyen egy átlagos 10-12 hónapos?

Figyelt kérdés

Tudom nem kellene ezzel foglalkozni, de bosszant, hogy a környezetem mindig talál valami problémát velünk. Amíg picike volt, állandóan azt hallgattam, hogy ez a gyerek túl nyugis, túl sokat alszik, érdektelen (1-2 hónaposan...), most meg hogy beindult nála a mozgásfejlődés és kezd bontakozni az akarata, már azzal jönnek, hogy túl eleven, egy kedves rokon ma közölte, hogy lehet hiperaktív. Azért mert 5 percnél tovább nem tudott eljátszani egyedül, meg mert meséltem, hogy nem lehet egyedül hagyni, mert mindent kipakol, magára borít, elesik (most kezd önállóan elindulni), és hogy mindent hamar megun. Ezek nem normális dolgok egy ilyen idős gyereknél? Milyen egy átlagos kisgyerek, hogy amúgy gyerekes rokonok mindig találnak valami kifogást rajtunk?

Egyébként nem mondanám abszolút kezelhetetlennek a kisfiam, barátságos, kedves baba, szeret sétálni, autókázni, minden is érdekli, ha játszunk, figyel rám, nagyokat nevet, szerintem nincs gond a figyelmével.


2023. ápr. 14. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mérgező emberekkel!
2023. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos a babád! Ez így normàlis! Kinyílt számàra a világ, minden érdekes. Ne törődj velük
2023. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"egy kedves rokon ma közölte, hogy lehet hiperaktív"


Meg az is lehet, hogy ez a rokon egy idióta.


Egy átlagos, kiegyensúlyozott kisgyerek pont olyan, mint amilyen a tiéd!

2023. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem Ugyanolyan mint a tied...Egy huncut kisbaba aki most fedezi fel a vilagot...sokat nevet,huncutkodik,es egesz nap meg sem all.12 honapos
2023. ápr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha,hiperaktív lenne észrevennéd tuti

Ő egy átlagos ügyes baba

2023. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
A gyereked normális. A rokonaid hülyék.
2023. ápr. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Mintha a fiamról írtál volna. :)

Ő éppen ma lett 11 hónapos. És meg nem áll egy percre se. Folyamatosan jön-megy, hol mászik, hol sétál. Pakol, rendezkedik, pörög ezerrel. Ez most egy ilyen időszak. Ne foglalkozz a "kedves" rokonnal.

2023. ápr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, milyen gyereked van, az iqfighterek úgyis beszólnak, hogy épp túl lassú/gyors/nyugis/eleven/magas/alacsony/kövér/sovány/akármi.
2023. ápr. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne foglalkozz vele hogy más mit mond. Szuperszülők és megmondó rokonok véleménye pedig egyáltalán ne érdekeljen. A babád teljesen rendben van, egészséges kisbaba ezeket csinálja. Kitartást és boldog babázást!
2023. ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a többi válaszolóval. Szard le.
2023. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!