Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brandon névről mi a vélemény...

A Brandon névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kiejtve: “Brendon”

2023. ápr. 16. 00:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%
Itthon a kisebbség adja, Nálatok biztos szép név. Azért ez az információ sokat segített volna a válaszadásban, ha az elején leírod! 🙂
2023. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon ez tipikus cigánynév. Mint a Brájen.
2023. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én szerettem a Beverly hills sorozatot, nem szappanopera volt, amerikai fiatalokról szólt. Ott nagyon jól hangzó név volt a 90-es években a Brandon. Na meg a Brenda, Kelly, Donna, Dylan, David, stb stb. 😁
2023. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Helyesen leírva: Brendon
2023. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekem valahogy a kisebbségiek ugranak be róla, ott gyakori név.
2023. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszik
2023. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó, amúgy én e-vel írnám itt Mo-n, nehogy a-val ejtsék ki, és akkor úgy nekem valami fogkrémmárka ugrik be róla. :) Amúgy szóval jó név, de, ha magyar gyereknek lesz, én mindenképpen mögé még valami tipikus magyaros hangzású nevet második keresztnévnek.


pl Mátyás, Jónás, Attila, Dénes, János, Zsolt, Zsigmond, Hubert, Dániel, Loránd/Lóránt, Imre, Ignác, István, Iván, Pál, Zénó, Tamás, Gábor, András, Bátony, Olíviusz, Csaba, Szabolcs, Zoltán, Zalán, Zerénd, Tas, Jeromos, Máté, Vince(nt), Vilmos, Viktor/Viktóriusz formában ide jobban passzolna, kicsit cifrítottam így rajta; de szerintem jó. :):) Gál, Győző, Ottó, Tihamér, Miklós, Mihály, Nándor, Gergely, Ervin, Edvin, Róbert, Norbert, Ábel, Bálint,

2023. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
36%
A helyi prostit felk*rta egy feka ügyfele, ő is brendonka lett. Egyébként meg a babaárúház jut az eszembe a névről, na meg a kisfiú.. :D
2023. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!