Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki kipróbálta...

Van itt olyan aki kipróbálta tej helyett tápszert kávéba?

Figyelt kérdés
Sajnálnám kidobni, mert nem eszi. Esetleg más felhasznállási mód?

2023. ápr. 17. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek voltunk mikor kaptunk egy csomót valakitol...azt ittuk a reggelihez,meg egy nap tobb csészével is annyira izlett...ha izlik akkor siman megihatod te is.
2023. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha HA, akkor nem annyira jó, mert keserűbb picit, de a sima elég édes hozzá. Nem volt rossz egyébként, én abba használtam el, ami nem vált be.
2023. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ihatják felnőttek is, ha ízlik. Miért is ne? Tele van vitaminokkal, kárt biztosan nem okoz.
2023. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Csinálhatsz neki tápszergrízt. (Tejbegríz, csak nem tejjel, hanem tápszerrel)

Vagy a tejpépet is kikeverheted tápszerrel (sima víz helyett).

2023. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak “tejporként” próbáltam. Még az első gyerekemnél idő előtt csökkent a tejem, így pótolni kellett volna. De semelyik tápszert nem fogadta el, és megmaradt kb 3 féle. Én se akartam kidobni, ezért beletettük a kávéba, mint a tejport. Hasonló volt az íze. De bekeverve még nem használtam így.
2023. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én raffaello golyót csináltam belőle, olyan pici mennyiség miatt nem akartam tejport venni. Finom lett. :D Ha esetleg van, nálunk a cica is nagyon szereti.
2023. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorhazban dolgoztam, hanyszor ittuk tapszerrel a kavet, mikor elfogyott a tej 😆

Csak tejpor, miert ne ihatnad, az ujszulottek si azt isszak, nem mereg.

2023. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
6 nekem is van itthon egy doboz tapszerem(Beba optipro 1),a rafaello golyok jok voltak belole?
2023. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, teljesen jó lett. :) Egyáltalán nem lehetett érezni rajta, hogy tápszerből van, pedig évek óta azzal csináltuk otthon, úgyhogy tudom, hogy milyen igazi tejporból.
2023. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Koszi 6 en is felhasznalom akkor rafaello golyokra ameddig meg jo a szavatossaga.😊
2023. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!