Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiakadnál, ha az anyósod...

Kiakadnál, ha az anyósod colát adna a 7 hónapos babádnak?

Figyelt kérdés
Nálunk voltak a hétvégén és meg akarta kínálni a babát. Nyilván megmondtam, hogy ezt mégis hogyan képzelte. Erre megsértődött. Komolyan én vagyok a hülye? Hogy lehet ezt jól kezelni?
2023. ápr. 17. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor is kiakadnék ha a 7 évesnek adna!
2023. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém kávét adott tegnap a 9 hónaposnak. Kiakadtam, ő meg kioktatott, hogy milyen fontos, hogy mindent megtapasztaljon a gyerek, és egy kortytól nem lesz baja. Emiatt nem fogom kitiltani az életünkből, de elküldtem volna szívesen a francba.
2023. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen agyhalott nagyik. Egyébként persze, kiakadnék.
2023. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé!!!


Bevallom mi a férjemmel kólafüggők vagyunk, de úgy kezeljük mint a kávét, tehát a gyerek nem kap kólát. Pont.

Kisfiam 3 éves, tudja hogy a kávé meg a kóla "anyájé", meg "apájé". Ő vizet, tejet, meg néha almalevet iszik és ennyi. Annak ellenére hogy mi kólázunk viszonylag sokat, meg se fordult a fejemben hogy kólát adjak neki. Egyszer beleivott az apja szénsavas vizébe, és akkor kaparászta a nyelvét mert csípte neki, akkor mondtuk hogy az a szénsav. Azóta élből nemet mond minden szénsavasra és vizet kér (néha teszteljük, kíváncsiak vagyunk bele inna-e ha van lehetősége).

2023. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
A 6 éves gyereknek se adok és aki a megbeszélt szabályoktól eltér, arra nem bízom a gyereket. Látogatni megyünk, de felügyelet nélkül nem marad ott. Ovis, így elmondja, mi történik, sőt ő figyelmezteti a rokont, hogy ezt nem szabad. Igen, a nyaraltatás is kiesik, ha a jogos kéréseimet semmibe veszik.
2023. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én komolyan nem értem ezeket a hibbant nagyikat. Aztán csodálkoznak, hogy nem engedik az unokát hozzájuk.. 🤦🏼‍♀️
2023. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nyakba is huznam ...
2023. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Az én anyósom is kínálta 8 hónaposan a fiunkat. Aztán mondta a férjem, hogy nem kéne. Az a mázli, hogy én nem voltam otthon, és csak utólag mesélték el. Anyós mondta, hogy nem lesz tőle semmi baja. Én meg erre annyit mondtam, hogy ez tény, hogy 1 korty kólától nem lesz baja. De nem azért nem ihat, mert baja lesz tőle, hanem mert nincs rá szüksége és kész.
2023. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kiakadnék, de szerencsére ennél sokkal értelmesebb az anyósom. A vérmérséklettől függ, hogy érdemes kezelni: bele lehet állni, hogy te vagy az anyja és nem, amúgy is egészségtelen, lehet mondani, hogy nézze át az összetevőit és szóljon, ha a vízen kívül talál benne bármit is, amire szüksége van egy 7 hónaposnak, lehet érvelni azzal, hogy a cukor feleslegesen felpörgeti és kibírhatatlan lesz, hogy a koffein nem gyereknek való, a szénsavas cuccokat amúgy sem szokták szeretni, hogy a védőnő/orvos szerint nagyon káros. A kicsit debil válasz, hogy nincs benne a hozzátáplálós táblázatban :).
2023. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
IGEN NAGYON! Szerencsére az anyósom nem egy redardált
2023. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!