Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos miért sír egész nap?

7 hónapos miért sír egész nap?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdte, éjjel is 20 percenként kel, nyöszörög, alig tudom visszaaltatni, van, hogy 2 órát ébren van. Napközben is egész nap nyűgös, olyan, mintha álmos lenne, de amint leteszem az ágyába, úgy üvölt, mint akit kínoznak. Nem játszik el magában, pedig eddig elvolt, ha felveszem, akkor jó, de nem tudom napi 12 órát cipelni. Hordozókendővel sem. Valaki tudja, mi baja lehet?

Próbálkoztam a fogával is, bekentem neki, de semmivel nem lett jobb. Nem beteg.


2023. febr. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a foga, attól, hogy bekented, egyáltalán nem biztos, hogy bármit is ért...

Vagy a mozgásfejlődés. Sok inger. Ez van, majd elmúlik ahogyan jött is.

2023. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogra tippelek. De lehet mozgásfejlődés is.
2023. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.is fog.. a fiamnak sr hat semmit a gél de meg így is szerencsés vagyok pl hogy csak nyöszörög

Masszírozd az ínyet

2023. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet a foga. ismerősöméknek csak a dentinox vált be, pedig próbáltak mindent... nekünk még úgy tűnik, jó a dologel is
2023. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomnál 7 hónaposan ugyanez volt, de rajta határozottan láttam, hogy mi a gondja. Ment volna, de nem tudott, így csak hasonfekve nyekergett, nyűglődött, sírt, semmi nem volt jó neki egy hétig. Ha felvettem is csak szenvedett. Aztán egyszercsak rájött hogyan tudja totál koordinálatlanul arrébb vonszolni magát és el is múlt a nyűg. Most kezdi megint (8 hónapos). Most mászni fog napokon belül szerintem. :)

A fogak rá más hatással vannak. Alvásból éjjel-nappal megébred, de ha ébren van nem nyűgös, rosszkedvű, kutya baja.

2023. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is Dentinoxszal kenem neki, a többi nekünk nem csinált semmit, ettől meg azonnal csöndben maradt, cuppogott párat és befordult aludni. Most viszont egyáltalán nem tűnik még picit sem javítani, azért gondoltam, hogy nem a foga.

5-ös ilyen mozgásfejlődési frusztráció volt nekünk is kúszás előtt, de aztán elmúlt, amikor kúszni kezdett. Most már térdel, hintázik a térdén. Lehet, hogy megint ez a baj, csak most mászás előtt?

Az a bajom, hogy már nem csak nyűglődik, hanem tegnap úgy üvöltött, mint akit nyúznak közvetlenül felkelés után. Fogalmam sincs már, hogy mit csináljak, valószínűleg marad a túlélés és reménykedés.

2023. febr. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!