Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám, amikor...

11 hónapos babám, amikor megijed vagy számára "félelmetes" szituációban van, ökölben van a keze. Ez idegrendszeri éretlenségre utalhat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez idegrendszeri éretlenségre utalhat?"


Ezt miért gondolod?

2023. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Bele aka ütni kettőt a fejedbe mert ilyen hülyeségeket kérdezel.
2023. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan autizmusnak a jele, lejjebb ne add.
2023. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk napok teltek úgy el, hogy 11 hónaposan nem voltak számára félelmetes szituációk. Mégis hol esik ez még vele?
2023. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Kedves" Válaszadók!

Ha nem értessz a gyermek fejlődéséhez és reflexeihez, ne válaszolj, köszönöm. A kérdést amiatt tettem fel, hogy nehogy ilyen sikertelen, (és a sikertelensége miatt) érzelmi toprongy legyen belőle mint a legtöbb " Kedves" Válaszadóból.

2023. ápr. 19. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Te szapultál először válaszadókat, én csak a toprongy szót írtam le ismét.


De egy a lényeg, hogy ebben a korban még normális, uh nem kell aggódnod. Minden rendben van a babáddal. :)

2023. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést, ilyen válaszok után nem azaz első szapulás, hogy minősítem a társaságot. Hogy letoprongyoztál, mert értékeltem a sok építő, jó tanácsot, csak hab volt a tortán. Köszönöm, a tapasztalatot és a válaszodat.
2023. ápr. 19. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy ha idegrendszeri eretlensege lenne, az is szépen orvosolható később tornával.
2023. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Hülyeséget kérdezel, és csodálkozol, hogy ezt éreztetik veled.

Nézz magadba, hátha nem az összes válaszoló, hanem te egyedül mész szembe az autópályán!

2023. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látod ezt jól írtad. Rossz helyen vagyok. Én hülye azt hittem lesz itt egy dévényes vagy esetleg tsmt és vagy egy olyan ember, aki ért a babák idegrendszeri fejlődéséhez. Ehelyett egy olyan autópályára kerültem, ahol olyanok írnak, akik nem értenek hozzá, de azért még le is hülyézik az embert, mivel a kérdést sem fogják fel.
2023. ápr. 21. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!