Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtörtént a glutén bevezet...

Ha megtörtént a glutén bevezetése, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 héten keresztül búzadarával vezettem be a glutént napi egy teáskanálnyival. A kérdés az lenne, hogy mi jön ezután. Mennyi gluténtartalmú dolgot lehet adni a babának. A pépek dobozán már 2,3,4(attól függően milyen fajta) evőkanálnyi van írva teljes adag péphez. Mikortól ehet ennyit?

8 hónapos baba



2023. ápr. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell erre ennyire ragorcsolni, eddig sem kellett volna. Par napig adsz 1-2 kiskanallal es be van vezetve.

En 6 honaposan fel piritost csikokra vagtam, igy vezettem be.

Adhatsz amennyit akarsz, mar reges reg adhattal volna.

2023. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
6 hétig vezetted be? Miért? Ezt ki javasolta? Semmi értelme. Ahogy az előző írja, 1-2 nap a bevezetés. Mostmár adhatsz amennyit gondolsz.
2023. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

8 hónaposan már bőven mehet a kenyér falat, babakekszek akár daraltan gyümölcsbe, joghurtba.

Vannak ezek a puffasztott gabonák azok is, egyszóval bármi.

2023. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem ismeritek az ajánlásokat 6 8bhétig 200 gramm glutent vagyis 1 teáskanál. Olvassátok utána
2023. ápr. 22. 12:04
 5/7 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 22. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát akkor megoldódott nélkülünk is. Minek kérdezel? Ha tablazathoz ragaszkodsz akkor aszerint haladj.
2023. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez szerintem egy egész jó kisokos: [link]

A 6 hétig tartó bevezetés továbbra is felesleges. De én is azt mondom, hogy akkor kövesd ezeket a táblázatokat, ha ettől nyugodtabb vagy. Mindenki maga dönti el mennyire akarja túlpörögni.

2023. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!