Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2és fél hónapos babát mibe...

2és fél hónapos babát mibe öltöztessek itthon?

Figyelt kérdés
21-22fok van.éjjelre rövid body+hosszú u.rugi elég,vagy inkább hosszú bodyt adjak rá?Vastag takarója van,de a kezei mindig kint vannak,karja is,és jéghideg mindig.Tudom náluk nem ez a mérvadó,mert nekik ha nemfáznak is hidegek a végtagjaik,de annyira nemtudom hogy öltöztessem...nem szeretném ha megfázna,de túl se szeretném öltöztetni.
2010. okt. 9. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól öltözteted, ennél több nem kell rá.
2010. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rövid body és hosszú rugi. Jól öltözteted. Nem baj, ha néha hideg a kezecskéje, nem azért van, mert fázik.
2010. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Csak mert én fázok ebbe a 21-22fokba,pulcsiba vagyok itthon,éjjel piszi,nyakig betakarózva téli takaróval,és úgy talán jó...ezért is gondoltam nem e öltöztetem alul,mert mindig azt mondják hogy 1-el több réteget adjunk rájuk mint amibe mi vagyubk,és az jó nekik.Ha 1-el többet adnék rá mint amibe én vagyok,akkor még+2hosszu ujjú kéne rá...:S De akkor én vagyok nagyon fázós.Legalábbis remélem.
2010. okt. 9. 13:06
 4/4 A kérdező kommentje:
piszi-pizsi
2010. okt. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!