Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a szemfoga. Emiatt ütheti...

Jön a szemfoga. Emiatt ütheti a saját fejèt?

Figyelt kérdés
17 hónapos kisfiam “ijesztő” dolgot csinál. 2 napja a semmiből jött egy új szokás hogy “pofozza” a feje búbjàt. 2-3 mp az egész de naponta többször. Most jonnek a szemfogai, a bal alsó mindjárt àttör. Olvastam hogy a babák nagy részénél az a legfájdalmasabb fog, ezért bízom benne hogy “csak” emiatt csinálja.
2023. ápr. 24. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen csinálhatja emiatt. De az is lehet hogy valami új szokás. Sok furasagot tudnak csinálni. Szerintem hamarosan elhagyja. :) De én is hallottam hogy sok bába csinálja a foga miatt hogy utogeti a fejét, fülét stb.
2023. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiam ha jön a foga, a semmiből megfogja és hirtelen megharap valamit, általában leveti magát a földre és szó szerint meg akarja harapni a padlót, néha fura arcot vág, széthúzza a szájáz néhány másodpercre. Simán lehet hogy amiatt csinálja.
2023. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem huzgalja a feje tetejen a haját,es a huvelykujjaval kotor a fülebe..plusz ugyanazt csinalja amit a 2 irt...nyolc foga mar kint van,a szemfogak es az osszes hatso hatra van még,de mindenhol baromi dagadt az inye,ugyhogy biztos,hogy valamelyik kibujik neki hamarosan.
2023. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem.kicsit fura de olyanokat kitalálnak,hogy nem meglepő..
2023. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Autizmus korai iele
2023. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
5 ne remisztgesd az anyukat kerlek...nem minden furcsasag kotheto ossze az autizmussal.
2023. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, sajnos nálunk bejött :-(
2023. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy masnal is az..sajnalom hogy nektek ugy alakult,de biztos tunderi gyermeked van
2023. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy. Tényleg nem a tutit akartam megmondani. Ne gondolj rosszra kérdező.
2023. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!