Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek leggings?

Újszülöttnek leggings?

Figyelt kérdés

Egy hosszú ujjú bodyval rá lehet adni pár napos babára kényelmes leggingset? Olyat ami elég magasderekú nem a koldok vonalában van.

Sokan azt mondják, amíg a koldokcsonk nem esik le nem szabad.


2023. ápr. 25. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Body+ nadrág újszülött kora óta, csak estére kap rugit az a pizsamája. Olyan nadrágot használok ami ilyen leggingsszerű, illetve olyat ami a pocakjára is feljön, nem szorítja kényelmes, puha anyag. Sokkal jobban is mozog benne, mint egy rugiban, a pelenkázás is egyszerűbb Nekem.
2023. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Véleményem szerint nem egészséges "feszülős" ruhát adni kisgyerekre, mert nem fejlődik normálisan, nem kell itt sokra gondolni, egy megfelelő méretű harisnya vagy leggings is elég hozzá, hogy bajt okozzon.
2023. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11es vagyok, nem tudom láttál-e már babanadrágot, de normál esetben egy laza puha pamut anyag aminek még a dereka sem szoros, belinkelem mire gondolok, nos ebben semmi szoros sincs sokkal lazábban mozog egy ilyenben és egy bodyban,mint egy rugdalózóban, főleg ha a rugdalózó kicsit már kisebb vagy nagyobb, mint a baba.


[link]

2023. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
leggingsről írtam, nem nadrágról !
2023. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!