Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves kislányotokra inkább...

1,5éves kislányotokra inkább melegítő nadrágot ás bodyt vagy leggings+pólót (tunikát) adtok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen idő van és mit csinálunk hova megyünk.
2016. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a leggings-t. Így nem kérdés.
2016. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Itthon body plusz leggings vagy macinaci, utcára lecserélem a benti nadrágot kintire (kord, farmer, vászon) vagy szoknyára/ruhára. Póló-nacit, vagy póló-tunikát csak nyáron adok rá kintre.
2016. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az a macinaci? melegítő?
2016. ápr. 22. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bent (még) harisnyát hord + bodyt és felsőt, nyáron rövidnaci/leggings lesz. Body még mindenképp kell mert próbálkoztam trikót ráadni de abból állandóan kint volt a dereka ráadásul direkt felhúzgálta magán.

Kintre általában melegítő nacit adok rá.

2016. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

utcára farmert/kordnadrágot, pólót egyenlőre.

ha már 20-22 fok felett van tartósan, akkor esetleg harisnyát ruhácskával.

maci nacit nem adok rá az utcára, mert én sem járok maci naciban kint.

Leggingset éppenséggel adhatnék, de még nem "panaszkodott" a harisnya miatt úgyhogy egyenlőre nem adtam rá.

2016. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából időtöl függ.. Ha elég meleg van kint akkor body és leggings. Polót nem mert abból kint lenne a dereka és arra allergiás vagyok :) De ha már elég meleg lesz hozzá akkor mehet a poló:) Addig marad a body. Ha meg hűvöskésebb a levegő akkor melegítő nadrág.
2016. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!