Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha elfogyna...

Mit tennétek, ha elfogyna otthon a pelenka?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, hiszen valószínűleg minden szülő tudja/figyeli, hogy mikor kell újat venni, de mégis. Tegyük fel, már a csomagból az "utolsó" pelust vennéd/veszed le a gyerekről, és rádöbbensz, hogy már nincs több csomag odahaza.

Elmész a boltba, de addig mit tennél egy pár hónapos, vagy 1-2 éves gyerekkel, amelyik kb. 10-15 percenként pisilhet? Hogyan lehetne megoldani? mit adnál rá pelenka híján?



2023. máj. 4. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy valaha is előfordulna ilyen, de ha igen, az autóban van egy pelenkázó "táska", amiben mindig van 2-3 db. Nagyon ritkán használjuk, így kizárt, hogy az is pont akkor fogyjon el, amikor éppen végszügség van.

Ha mégis valami csoda folytán megtörténne, akkor van egy mosható úszópelusa. Belehajtogatnék egy tetra pelenkát, rá a bugyi és elrohannánk a boltba. Ha nem bírná ki ez a csomag így azt a 15 percet, akkor konkrétan ki is nevetném magam kínomban. :D

2023. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1vpelusosom van így kb lehetetlen,hogy ne legyen elég pelus. Lehet az neccesebb ha van egy pici meg egy kicsi és azt hiszed van elég mindkettőből. Gondolom sok textil pelust tennék rá majd elmennék a boltba.
2023. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szégyen vagy nem, de én már jártam így. Textil pelenkát adtam rá, míg el nem jutottam boltba. Igaz, sajnos gyakorlatilag olyan volt, mintha semmit nem adtam volna rá, mert már az első pisitől átázott.
2023. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam úgy, hogy éjszaka nagy lendülettel nyitottam az új csomagot, előkaptam a pelust és valami szúrós keményet éreztem benne. A többiben is... Mint kiderült, nedvesség érte a pelenkákat, azok részben megszívták magukat és utána kiszáradtak. A boltba visszavittem, sajátmárkás termék volt és mint kiderült, nem én voltam az egyedüli reklamáló, blokk nélkül visszaadták a pénzt. Én addig textilpelust tettem rá, alá maxi inkontinencia betétet. Reggel meg nyitásra a boltban voltam.
2023. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a beteg pelenkás fazon :D ne etessük a trollt.

Te mit tennél magaddal ha elfogyna a pelenka? :D btw a textil pelenka szetinted mire való?-csak már sokan megkötni sem tudják. Azt adnám rá addig, esetleg raknék bele e.ü betétet, ne legyen baj.

2023. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!