Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tennétek ha egy kávézóban...

Mit tennétek ha egy kávézóban éppen a melleted lévő asztalnál a babakocsiban cserélné egy anyuka a kakis pelust?

Figyelt kérdés
Ez komoly történet a mai napon tapasztaltam. Bejött egy húszonéves fiatal anyuka, leült egy kávéval és egy negyed óra múlva mindenki szeme előtt tette tisztába a kicsit a babakocsiban ami ilyen magasított félig nyitott babakocsi volt, igy látni lehetett mindent. A kakis pelenkát meg egy ideig szorongatta amíg ki nem dobta. Nulla kézmosás. Szerintem ennél lejjebb nincs.

2019. márc. 18. 00:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Itt speciel a felszolgálóknak kellett volna reagálnia, hogy kedves anyuka, van pelenkázóhelyiség, itt a kulcs és/vagy a kollegina hátra kíséri, addig figyelünk a babakocsira, semmi gond.

Ja, hogy nincs babamamaszoba, mert egy kávézóba minek? Akkor mit vársz? Ha meg merő illemből nem nyúl a gyerekhez, az ugye csak sírással tudja jelezni, hogy baja van - akkor azon háboroghatnál, hogy még egy kávét se tudtál meginni velőtrázó gyereksikítozás nélkül, miért gyerekkel jön az ilyen. :)

2019. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
kedves első.. ott a női mosdó!! ilyen egyszerű!
2019. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Illene elmenni vele a mosdóba. Nekem nem lenne pofám árasztani a sz*r szagot egy kávézóban.
2019. márc. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szólnék egy felszolgálónak, hogy szerinte ez így rendben van-e, és ha igen, ha nem szólna rá, nem mennék oda többet. Semmi bajom amúgy a gyerekekkel, sőt, de azért tényleg: ha ugyanezt a női mosdóban csinálja, semmi gond. Így viszont nincs tekintettel a többi vendégre - és ha a személyzet még jóvá is hagyja, akkor viszem a pénzem máshova.
2019. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg rájuk küldeném a NÉBIH-et is.
2019. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szólnék neki, hogy legyen szives intézze ezt a mosdóban és ha nem reagálna, szólnék a felszolgálónak is
2019. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Én eléggé konfliktuskerülő vagyok, tehát igyekeznék úgy ülni, hogy ne lássam az "akciót", viszont a szagokra érzékeny vagyok és ha terjengene a kakaszag, akkor szólnék a felszolgálónak
2019. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Gyakran járok el a fiammal, változó helyekre. Tény, sose cseréltem meg pelenkat kávézó kozepen.


Viszont a legtöbb helyen annyura pici egy mosdó, hogy nem fér be a babakocsi a földre pedig (ha van is annyi hely) szerintem nem sokan tennék le a kicsit.


Meg lehet kérdezni a felszolgaloktol, hogy hol tudnám tisztába tenni a gyerekem. Engem engedtek már be irodába, raktárba, mind kulturált hely volt.


Viszont sajnos vannak olyan helyek, ahol egyszerűen nincs lehetőség tisztába tenni a babákat. Ezeket igyekszem kerülni, vagy megtervezni jobban a napot, de sajnos vannak balesetek amiket meg kell oldani. Azt gondolom a konkrét helyzetben ez a megoldás nem a legszerencsésebb volt.

2019. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Én sem cseréltem sosem vendéglátó helyen pelenkát nyílvánosan. Ha volt pelenkázó helyiség, akkor megoldottam ott, ha nem, akkor elmentem olyan helyre, ahol megoldható. De női wc-ben ha nincs kialakítva neki hely, akkor képtelenség. A babakocsi nem fér be, így a babát hova tegyem?
2019. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Még örülj, hogy nem az asztalon. Mekiben tapasztaltam ilyet, nem bent az étteremben, de kint is voltak asztalok, és azon. Biztonsági őr is csak körözött körülötte, mint egy balf...sz, nem mert szólni neki.
2019. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!