Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok hozzá? Mikor...

Mit szóltok hozzá? Mikor babám másfél hónapos volt, fogta magát és hasról hátra fordult.

Figyelt kérdés
Mindez egyszer történt meg, azóta bárhogy erőlködik, nem sikerül neki. Véletlen volt? Mikor fordulnak meg általában? Egyébként párom nem hisz nekem, azt mondja, biztosan úgy raktam le, de ez lehetetlen, hiszen mindig hason altatom. Ez olyan hihetetlen?
2010. okt. 9. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért hihetetlen a párodnak,mert ez csak később kb. 4 hósan fordul elő.Ritka erős babád van,gratula:)
2010. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit dicsekedek mert az enyém oda vissza forgott 2 hósan, nem akartam elhinni de aztán újra meg újra!! Második gyerkőc és fiú, a kiscsajszim nem volt ennyire erős! :-) Most 4 hós és a térdeit a hasa alá húzza, majdhogycsak nem mászik, hihetetlen!
2010. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka ez, főleg, hogy azóta nem produkálta. ez véletlen volt, még nem fog forogni. 4-5 hónaposan kezdik tudatosan csinálni általában, de persze amint már írták előttem is, vannak kivételek.
2010. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is megfordult 2szer véletlenül 2 hetesen. Hasról hátra annyira sírt, hisztizett hogy megfordult.

Aztán végül 3 hónaposan fordult hasra.

2010. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is két hetes volt, amikor először megcsinálta, de aztán újra csak négy hónaposan. Engem a szüleim akkor le is hurrogtak, hogy csak véletlen volt, és lám, igazuk lett. De ez régen volt, ma már két éves és szalad:)
2010. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hetes 2 naposan fordult először hasról hátra, és nem véletlenül, nem csak egyszer. 9 hetesen vissza.

6 hónapos 2 naposan fölállt, azóta nincs megállás.

Ennyire gyors és nem csak a mozgásfejlődése.

2010. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 10 hetes és először 8 hetes lehetett,amikor először átfordult,azóta már többször is sikerült neki,én se hittem a szememnek.Pedig Ő kora baba,36. héten 2180g-al született.Igaz,most kb 5 kg.
2010. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!