Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a babám, melyik...

1 hónapos a babám, melyik ruhaméretet vegyem nyárra?

Figyelt kérdés
4300 grammal született, 56cm-el. Most 5100gramm, nem tudom hány cm, jövőhéten méri a védőnéni. Az 56-os ruhák már nem valami kényelmesek számára. 62-est hord. Nyárra h&m-ből vásároltam neki 68-as ruhákat. Szerintetek az nagy lesz? Vegyek 62-eset? Első baba és elég béna vagyok.

2023. máj. 5. 07:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos a babám és most 5100 gramm és 60 centi. A pepcos 68-as nyári szoknya nem megy rá és én azt hittem nagy lesz.🤣 62-es bodyból is csak a nyúlékony anyagú megy rá. Nem merek előre venni több ruhát nyárra...
2023. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj a Pepco ruhákkal vigyázni kell. 40 fokon mostam 1 egész méretet összementek... azóta nem veszek ott, csak ha muszáj.
2023. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!