Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes babával lehet...

Hány hetes babával lehet megindulni egy 350km-es hosszú útra? Ez kb 4 órás út! Ki mikor merne?

Figyelt kérdés

Miket vigyek az útra ami biztos kelleni fog,meg kb 3 napot távol leszünk?Az útra meg arra a pár napra miket vigyek ami fontos,meg ami nem szükséges de jó hogy van?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. okt. 10. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 10 hetesen vágtunk neki egy 4 órás útnak,a nagyszülőkhöz utaztunk.Többször megálltunk útközbe pihizni,meg kivettük a babaülésből,hogy kinyújtozzon,kicsit sétáltunk,aztán folytattuk az utat.Nagyon jól bírta,szinte végig aludta,csak az apró szünetekben ébredt fel:)
2010. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hónaposan vittük először a mamihoz, 12 hetes volt kb.

Felöltöztettem, megetettem, büfi, beraktam a hordozóba, és mentünk. Bealudt útközben, elringatta a kocsi. 2 órát aludt. Megálltunk, kivettük, ölben volt, betaktuk a babskocsiba, mert ott tudott nyújtózkodni mozogni kicsit, sétáltunk, majd megint megetettem, és mentünk tovább.

Amit mindig viszünk, napi 2 váltás ruha! 2 pizsama. Pléd, textil pelenka, pelenka, popsikrém nedvestörlő, cumisüveg, sterilizàló, fürdető krém, olaj, testápoló, fültisztító, kisolló! Babakocsi. Lázmèrő, lázcsillapító. Vitamin. Tápszer. Ha eszik tejpép, üvegreszelő, turmixgèp, kiskanàl, tànyérkája. Kisolló, előke.

Az útra termoszban meleg víz, cumisüvegben a tápszer por kimérve, amit csak a vízzel felöntök.

Vittük a játszószőnyeget, babatornáztatót. A kocsiban csörgő rágóka ha felvan legyen amivel elbabrál.

2010. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kajája meg van oldva, akkor 6 hetesen már simán elindulnék. Ha cicizik, akkor nincs gond, ha tápszeres, akkor készítsd el előre neki a tápit, hogy tudjon hamizni út közben, mert a 4 óra alatt valószínűleg egyszer megéhezik.

Pelust tudsz cserélni a kocsiban, mással pedig nem lehet gond, még az is lehet, hogy végigalussza az utat, a kocsi mindig nagyon jól elringatja őket.

Az útra konkrétan nem is kell más különös, időjárástól függően szépen felöltözteted, viszel neki meleg takarót és szundikálhat.

Az ott töltött három napra javaslom, hogy mindent csomagolj össze a pelenkázó körül, tehát ugyanazok kellenek, amit itthon is minden nap használsz és ha lehet, legyen ott is kiságya (ha nincs, vigyél utazóágyat) és ha nincs kád, akkor azt is érdemes bepakolni neki, hogy kényelmesen tudd megfürdetni.

2010. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!