Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábíznátok így nyugodt szívvel?

Rábíznátok így nyugodt szívvel?

Figyelt kérdés

A férjem kitalálta, hogy a május végén lévő házassági évfordulónkra színház jegyet vesz. 60 km tőlünk Budapest. Mivel színház, esti program.

Namármost kitalálta azt is, hogy anyósom fog vigyázni a kicsire, aki 1 éves.

Anyós soha nem vigyázott rá még 10 percet sem.

A kicsi jelenleg úgy alszik el, hogy valamelyikünk melléfekszik.


Arról volt szó eredetileg, hogy anyós majd jön, tart egy próba estét. De egyelőre erre nincs ideje.

Nem akarok para anyuka lenni, de szívem szerint nem hagynám itt a kicsit. Tudom, hogy anyós felnevelt 3 gyereket, de szerinte a sírni hagyás tök normális. Szerintem viszont nem. És tartok tőle, hogy simán hagyná sírni a kicsit.

Amúgy a gyerek nem is igazán ismeri, kb.havi 1x találkoznak.

Itt mernétek hagyni vele? Túlféltem a kicsit?


2023. máj. 17. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha vigyázott volna màr rá többször vagy akár éjszakára is, akkor persze, de így hogy 10 perces nagymama, így kizárt.
2023. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Így biztos nem hagynám rá.
2023. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hagynám ott. Olyanra bíznám akiben 100%-ig meg tudok bízni és ismeri a gyereket és a szokásait, a gyerek is szívesen van vele.

Mivel 1 éves így is csak rövidebb időre, nem egész éjszakára. És az esti rutint se borítanám, inkább napközben mennék.

A férjed miért nem beszéli meg veled hogy mikor tudnátok jól megoldani és azután foglal programot?

2023. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Neki is megkell birkóznia ezzrl nézzétek meg azt a próbanapot :)
2023. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
1 évesen senkire nem hagytam volna. Semmiért ha nem muszáj. 60km pedig rengeteg, ki se birtam volna, hogy olyan messze legyek tőle. Szoktatni kell és ha sikeres majd akkor csinaljon programot a férjed, és előtte kerdezzen meg téged.
2023. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Meglepetésnek szánta. Csak hát nyilván el kellett árulnia.

Nem egész éjszakára mennénk, de azt hiszem 7-kor kezdődik, 2-2,5 óra. Szóval fél 6 körül kéne indulni, és 11 körül érnénk haza. Szóval pont az esti rutin idején.

Nem is értem amúgy, hogy gondolta a férjem. Vagyis de. Szegényem úgy volt vele, hogy akkor majd anyuka jön, tartunk próba estét, és minden szuper lesz. De én így nem tudnám nyugodt szívvel élvezni az előadást.

2023. máj. 17. 13:58
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Próba nélkül nem. Ha nem tudok benne megbízni, hogy csinálja, amit kérek, pl nem hagyja sírni, akkor úgy sem.
2023. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Proba nelkul en sem, de ilyen hozzaallassal meg probaval sem feltetlenul, hiszen alig ismeri. Igy nem tudnam elvezni sem. En biztam mar ra ennel kisebb koraban is a gyerekem tobb csaladtagra is, de mindegyikuket ismerte.
2023. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Így nem, viszont nagyon értékelendő,hogy a férjed törődik a kapcsolatokkal is.Olyanra kellene bízni inkább akit jobban ismer a baba,vagy a mamának muszáj lenne időt szakítani arra a próbaestére.Meg amúgy is több időt tölteni vele,ha szeretne nektek segíteni.Amúgy lehet,hogy semmi gond nem lenne.Az én kislányom anyatejes még mindig,persze eszik minden mást is,ő is 1 éves.Úgy alakult,hogy orvoshoz kellett mennem,és egész napos program volt utazással együtt Reggel 9-kor indultam,és este 6-ra értem haza.Férj kísért,anyósommal volt a gyerek.Vész esetére ott volt anyám,meg a tesóm akit lehetett volna riasztani, gondoltuk valahogy csak kibírják,muszáj menni.Végig aggódtam, állandóan telefonálni akartam.Hazaértünk,és kiderült,hogy abszolút semmi baj nem volt,nagyobbat aludt ebéd után mint bármikor,és vigyorogva várt.
2023. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bébiszittert próbálj meg keresni, ő tud jönni próbaestére is.
2023. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!