Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Pillangó névről?

Mit gondoltok a Pillangó névről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem anyakönyvezhető.
2023. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt leszámítva, hogy nem létezik, semmivel nem rosszabb egy Rózsánál, Farkasnál, Hollónál vagy Őzikénél. Szép szó, tetszik a hangzása. Mintha az Illangó létezne amúgy.
2023. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
azt gondolom hogy ez nem egy nev
2023. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanazt, amit a hármas válaszoló.
2023. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az "éjszakai pillangó" ugrik be róla.


Nem adnám, ha létezne, mert nem tudom előre, hogy a gyerekem milyen testalkatú lesz és egy 40 kilós 14 évesre még illene is a Pillangó név, de egy 70 kilóst már körberöhögnének vele.

2023. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az éjszakai pillangó az nem olyan nő átvitt értelemben, aki minden éjjel más pasikra repked véletlen?

Én nem adnám, meg teljesen komolytalan.

Még a Katica nevet se adnám, arra ott a Katalin, és ha valaki nagyon akarja, azt becézheti Katicának; ha az alanyt ( a név tulajdonosát, viselőjét) nem zavarja.

Amúgy én olyan nevet tudok, hogy Illangó, ami ilyesmi, mégsem konkrétan az. Viszont , azzal meg az a bajom,hogy túl mesefigurás. Még az Iringó név se tetszik; nekem sajnos túl becenévszerű; ami ilyen trükkösből tetszik, az a Titanilla. :):) Az tényleg jó, azt a nevet szivesen viselném. Nillának becézném, mivel asszem a Tit mást jelent angolul, ha pl kint lennék külföldön ezzel a névvel, csak Nillaként mutatkoznék be, vagy pl Tiaként. (Elég lehet mondjuk hivatalos formában is a Nilla, aki eleve úgy készül, hogy nagyobb valószínűséggel külföldön fog majd élni; de amúgy a

Titanilla szép hangzású, tök jó nőies, bájos, pici kecsesség is van ebben a névben.) De pl ha külföldre még kompatibilisebb név kell; akkor Florentina. Ez is pl tök dallamos, nagyon nőies, kis finom, egy picit jó értelemben véve grófias is, kecses név, de nem sok; tehát tökéletes. :):) Vagy még pl lehetne Loretta/Lora,Lotti,Lori; vagy pedig még például Laranilla, Szofirejla/Szofirejla; Hannalujza, Annalujza, Judina, Julietta, Liliána, Zita, Zejna, Szofianna, Lorina, Lorena, Lorentina, Apollónia,/Polla, Anasztázia, Marina, Marilla, Marinetta, Marinella , Marcellina, Szelina, Zelina, Marietta, Jusztínia, Jusztina, Glória, Petronella/Nelli, Rita, Tamara, Tatjána, Pamina, Miriam, Tamína, Taminetta, Izabella--én Izának becézném,de a Bella megszólítás is cool; Níla, Ninetta, Linett, Gerbera, Olívia, Livianna, Liviána, Olinda, Olga, Valetina, Valéria, Klaudiána, Katalina, Katalinda, Alinda, Alina, Anita, Antonietta, Antonella, Anzelma, Alfonzina, Renáta, Rebeka, Regina, Réka, Csilla, Csenge, Lilla, Amarilla, Amélia/Lia,Ami, Emília/Lia,Mia,Milli,Mila,Emili,

2023. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Előző vagyok; lehet, hogy hülyeséget írtam; ha igen, akkor nagyon bocsi.
2023. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Szofirejna lett volna a második xd
2023. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* Lorejla is pl jo lehet; vagy pl Mirana, Miruna, Mirabella
2023. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!