Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha nem akar enni...

Mit tegyek, ha nem akar enni a gyerek? Szerintetek miért van az, hogy a gyereknek éjszaka kipattan a szeme és 4 órát is fent van?

Figyelt kérdés
Fiam 14 hónapos és nem nagyon akar enni. Reggel és vacsira nem nagyon eszik,ebédkor csak csak. Mellette azért szopizik. Súlyban nincs lemaradva, de mégis kétségbe vagyok esve, van amikor kiteszek elé 5 féle kaját, de nem kell. Mit csináljak? Mivel próbálkozzak? A másik az alvás, ami lassan már mindennapos lesz. Fel kel éjjel és nem tud vissza aludni, van amikor 2-4 órát fent van. Mit csináljak? Vigyem dokihoz?
2009. okt. 17. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

a doki sajnos nem tud sokat mondani, de kikérheted a véleményét.


szerintem lehet, hogy többet kéne ennie, és éhes azért van fent. mi mindig együtt ettünk a gyerekkel, és nagyon hamar rászokott arra, hogy kóstolgatja a tányérunkban levő ennivalót. most már mindent lehet ennie a te babádnak is. ha egyedül etetjük a mai napig nem eszik sokat, viszont, ha együtt eszünk, akkor szinte habzsol.

2009. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapos fiam pedig csak szopik szinte és éjjel is enni kel fel,de rögtön visszaalszik.Szerintem is éhes lehet.Ő hányszor szopik egy nap?Ő milyen szilárd ételt fogad el?Válogatós vagy étvágytalan?nemrég olvastam,hogy táplálékallergia is okozhat éjszakai nyugtalanságot és gyakori ébredést.Az nem lehet?
2009. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy éhes, de nem tudok vele mit csinálni ha egyszer nem hajlandó enni... Mi is vele eszünk, de így is csak csipeget.Már mindent megeszik, kivéve a húst, azt azonnal kiköpi. Eddig ette a kenyeret is, de azt se eszi meg. Imádja a tojás rántottát, a bundás kenyeret és a virslit, de azt se eheti örökké. Már nem tudom mivel próbálkozzak. Szopizni összevissza kér, biztos, hogy valami fog kínozza, hogy pontosan hányszor azt nem tudom, ahogy igénye van, akkor megkapja.
2009. okt. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!