Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinel rosszul sült el...

Volt akinel rosszul sült el az elválasztás ?

Figyelt kérdés

Elválasztani keszülok cici fuggo 13 honapos kincsemet .

De nagyon felek hogy mivan ha meg rosszabbat teszek ezzel es meg rosszabbul fog aludni .

Ejjelente gondol egyet es 2 orat is fenr van .

5-6x komfort szopi .

Ha jobb éjszaka van -2 .

Soha nem aludta at még az ejszakat de. Ebbol a. Cumizos esti cici fuggesbol elég !



2023. máj. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha fokozatosan csinálod, akkor nem lesz gond.
2023. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hordozni kellett/setalgatni vele helyette… Mivel azt mar nem birtam, ferjem atvette az altatasat.
2023. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a cici miatt ébred éjszaka. Nálunk is ez volt, és azt csináltuk, hogy a férjem ment be hozzá éjszaka, hogy ne kérje a cicit. Ennek ellenére óránként fent volt, és amikor mégis én mentem be hozzá, már apát kérte.

Mi a nappali alvás előttit hagytuk el utoljára, mert akkor a férjem nem volt itthon, és csak így tudtam ebéd után egyedül elaltatni. Nagyon nehezen szoktattam le én is, többször nekiálltunk, de annyira sírt érte, hogy aztán mindig megsajnáltam.

Mi elmentünk nyaralni, és ott annyi inger volt, hogy elfelejtette kérni. 1 hét után itthon meg már nem kérte.

2023. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!