Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is tvzik a gyerek?

Másnál is tvzik a gyerek?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom és sajnos napont előfordul azon a ponton amikor hisztizni kell és sehogy nem tudja már magát lefoglalni, ezért borzalmas anyának érzem magam.

Tényleg senki nem engedi, vagy csak kevésbé beszélnek róla az emberek?

Valahogy azt érzem, hogy a csapból is az folyik, hogy senki nem engedi de ha mégis egy felelőtlen lusta szülő. Ettől még nyomorultabbul érzem magam.


2023. máj. 22. 22:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
10%
Tipikus pleda erre kerdezo, hogy inkabb összeomlassz, ideg összeroppanást kapsz csak azert mert a gyakori népe vagy a hatalmas társadalmi elvárás azt mondtatja ne nézzen tv-t a gyerek. Hat te tudod. De lesz ennel meg nehezebb is.
2023. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudnám ha hisztizel a válaszokon minek kérdeztél, csináld ahogy qkatod engem nem izgat Te gyereked, mi csak elmondtuk miért nem jó kész ennyi
2023. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo, en is egyedulallo anya vagyok, nekem is tobb emberes volt babakoraban, megis volt annyi eszem, hogy 7 honaposan nem teveztetem !


Gondolkozzal mar, ha most ezt csinalod mi lesz kesobb ? A dackorszakban.

Egy 7 honapos meg NEM hisztizik! Az majd 1,5 evesen lesz.


Feleslegesen hisztizel itt nekunk, mert tudod, hogy igazunk van, hogy nyomorult dolog a 7 honapost tv-vel lekotni, ha tetszik, ha nem, ez van.

2023. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
14%

Sok neurobiológus bohóc proli.


Nálunk megy tv szinte egész nap.

Podcast vagy film vagy sorozat, zene.


Kivéve elalvás előtti 1.5 órában este.

Evéskor se.

Meg a napközbeni alvás előtt se kicsivel.


Van, h játszok konzolon miközben ott van a gyerek.


170cm tv.


8 hónapos a gyerekünk.


Mivel mindig ez volt, nem érdekli a tv.

Fél percre néha odanéz, aztán játszik, mászkál a lakásban.


4 szobás nagy lakásunk van, baba biztos az egész és elmászkál benne.


Nem érdekli a tv. Én otthonról dolgozom, látom miket csinál szinte egész nap. Napi 4-5-6 órát vagyunk vele együtt feleségemmel és 1.5 órat csak én, játszótér vagy füveszkert vagy állatkert ketten. Természet az leköti, meg a mondókázás.


Amikor már hamarosan vr szemüvegben dolgoznak majd az emberek virtuális térben és minden jól fizető munkának része napi X óra monitor előtt levés. Nem eltiltani kell hanem megtanítani, h jól éljen ezekkel.

Meg természetbe lenni, menni kempingezni, csonakazni, túrázni.


Figyelem zavaros pedig nem a tv től lesz, hanem a nem megfelelő táplálkozás okozta rossz bélflóra eredményezi. Meg a torz szülői minta stb.

2023. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%

34, "Figyelem zavaros pedig nem a tv től lesz, hanem a nem megfelelő táplálkozás okozta rossz bélflóra eredményezi."


Whatever you need to tell yourself 😂😂😂😂😂

2023. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
11%
Nézz után proller, autizmus és bélflóra kapcsolata, figyelemzavar és bélflóra kapcsolata, immunrendszer hány százalékát teszi ki a bélflóra. Ilyesmiknek, inkább angolul. Mert magyarul még nőklapja cikk meg a Facebook csoportos információk szintjén van a gyereknevelés.
2023. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!