Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy annyira el van havazva a délelőtti teendők miatt, hogy a gyerek még délben is pizsamában van?

Figyelt kérdés

Főzés, mosogatás, rendrakás, romok eltakarítása, eldugult lefolyó, nagyjából ez volt a délelőtti program. Ebéd előtt vettem le róla a pizsit :-/ És nem ez volt az első eset :-/


Én vagyok béna és rosszul osztom be az időmet, vagy azért ez néha mással is előfordul ? :-)


2014. nov. 25. 12:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Igen, amíg rosszul szerveztem, igen. Most az az első, hogy őt ellátom, minden más utána következik.
2014. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
33%
A gyerek délben pizsiben = lusta anya.
2014. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén szólva, nem, soha nem fordult elő. Minden előtt az első dolgom, hogy a gyereket ellássam (kakaó, reggeli, átöltözés stb) és csak ezután foglalkozom a többi dologgal.
2014. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva nem gondolnám magamról, hogy lusta vagyok. :-)

Ma később kelt, pont benne voltam a teendők közepében, aztán reggelizett, mesét nézett, játszott, én meg észre se vettem, hogy dél van :-)

2014. nov. 25. 12:33
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem fordult még ilyen elő.
2014. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Na szép. Úgy tűnik szaranya vagyok :-/
2014. nov. 25. 12:39
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha felkel, akkor őt átöltöztetem, megreggelizik és megy játszani. Főzni akkor szoktam, amikor még alszanak, 6 körül.
2014. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy szaranya, csak eddig nem fordítottál kellő figyelmet erre a dologra.
2014. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Ettől nem vagy szaranya, amúgy is ez egy rossz kifejezés. Csak rosszul állítottad ma fel a sorrendet :) Baja nem lesz tőle. Csak legközelebb ha felébred, az aktuális tennivaló végén vedd őt előbbre, mint a következő tennivalót, és akkor nem marad el az átöltözés :) Nem tragédia ez! :)
2014. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Vilcsianyuja ***** válasza:
67%
Mekkora babád van? Ha még nagyon picike, az alapvető szükségletei mindenek felett állnak, ha nem éhes, nem kakis-pisis, nem fázik, akkor az, hogy milyen ruha van rajt, már csak részletkérdés. Ha már nagyobb, és mondjuk pizsiben kússza végig az egész házat, és másnap este is azt adod rá, az már gáz szerintem. Ha pelenkás, és úgyis ki kell cserélned a pelusát, hát már nem olyan sok plusz idő átöltöztetni. Ha meg nagyobb, és reggeliztetni kell, akkor meg ne a pizsijét kajálja le, akkor is ildomos átöltöztetni. Ezzel együtt nem ítéllek el, de nyilván téged is zavar a helyzet, ha kiírtad a kérdést, próbáld meg tényleg jobban szervezni a napod.
2014. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!