Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát szórakoztatni...

3 hónapos babát szórakoztatni kell?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom.

Egy ideje azt csinálja hogy evés után 20-30percet elnézelődik az ágyában.

Megy a forgó zenélő, azt nézegeti,néha már gagyarászik neki, néha a kezébe adom a csörgőt, de azt még nem sokáig fogja .


Ma volt itt a védőnő, és azt mondta, ezt ne hagyjam, mert ilyenkor unatkozik, ilyenkor is álljak mellette, foglalkoztassam.

Szerintetek?


2023. máj. 24. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvan, nem kell ott ugrálni felette. Ha igényli, hogy foglalkozz vele, úgyis jelzi
2023. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ostoba védőnő!


Ha unatkozik a babád, majd jelez neked (sírással).


Pont nagyon is jó, ha megtanul magában ellenni (később: egyedül eljátszani) és nem arra vágyik, hogy folyton külső ingerek érjék, folyton szórakoztassa valaki.

2023. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a fiam (tegnap lett 4 hónapos) csendben elnézelődik, leköti magát, én sem nyúlok hozzá. Ha elunja magát, rögtön sír, olyankor kezdem el szórakoztatni, “beszélgetek” vele stb.
2023. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnek tuti nincs gyereke...
2023. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 5 hónapos, bizony van egy csomó idő mikor el van magában újszülött kora óta. Nézelődik, ugye Ő már forog meg elvesz játekokat,barmwddig megtartja, sőt ilyen kukac mozgással közlekedik is a játszószőnyegen. Egy biztos nem szoktam megzavarni ha kellek akkor úgyis jelez, nyilván figyelek Rá, de hagyom felfedeznia dolgokat. Van időszqk mikor mellette kell ülnöm feküdnöm beszelni hozzá vagy csak nézem és mosolyog és néz, mikor mit igényel.

Anyósomŵk csinálták a nagyfiamnál,hogy sose hagyták béken hiába kértem meg akkor is zavarták ha mesét nézett(itt mar ovis volt nyilván), nem csak mikor játszott,evésnél is mindig, az lett a vége,hogy sose akart semmit csinalni pl nélkülem még azt is asszisztálnom kellett ha játszott valamit a szobájában..

2023. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont azt mondta akkoriban a védőnőnk,hogy ne ugráljak mindig körülötte,ha nem is igényli,hanem legyen kis idő,amikor elfoglalja magát,nézelődik. :D
2023. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2 hónapos. Néha van pár perce amikor elvan, egyébként folyamatosan igényli, hogy mellette legyek. Biztos nem szórakoztatnám akkor is. Ha jelzi, hogy szüksége van rám akkor megyek, abban a pár percben meg amikor elvan gyorsan összesöprök, elmosogatok vagy esetleg iszok egy kávét. Én is igénylem azt a pár perc nyugit.
2023. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hónapos a fiam, az első naptól, hogy letettem a játszószőnyegre, tök jól elvan magától is. Amíg eljátszik, én nem szórakoztatom. Megyek, ha kellek.
2023. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Hülye ez a védőnő :D
2023. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam szó szerint nulla percet volt el magában nagyon-nagyon sok ideig. Örülj neki, hogy a tiéd le tudja kötni picit magát, ne hallgass a védőnőre.
2023. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!