Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra alakult ki a napi rutin?

Mikorra alakult ki a napi rutin?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 hónapos a baba, de még mindig össze-vissza eszik, néha másfèl órán keresztül, nem is nagyon alszik, nem lehet semmit megszervezni, minden nap egy káosz

Hétköznapi szervezésre gondolok, hogy mondjuk elmenni nyugodtan zuhanyozni,mert tudom hogy most alszik/játszik/nézelődik fél órát


2023. máj. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem
2023. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csecsemővel a rutin olyan, hogy van is és nincs is.

Amint kialakul valami, már változik is.

Egyébként 3 hónapos korra elvart annyi, hogy rutin "kialakulóban", ami annyit jelent, hogy ha nagyjából ugyanakkor kel reggel és este kb. ugyanakkor fürdetitek, meg megvan, hogy jellemzően mikor levegőzik, az már jó. Pipa. Többet elvárni túlzás.

2023. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy 2 éves korára már egész jó lett. Amíg baba volt, nem ment. Talán a fürdetés időpontja volt kb ugyanakkor.
2023. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb egy évesen.
2023. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Három hónaposan láttam hogy van valami rendszer, de egyevesen lett érdemben kiszámítható. Az eleje egy büdös nagy kaosz volt, akkor rájöttem hogy én is igenylem a napirendet.
2023. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napi rutin néhány éves korában lesz majd. Addig egy kicsit nehézkes, de ha nincs testvére, megoldható (ha van, akkor is de úgy nehezebb)
2023. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy-másfél éves korára. De mondjuk fél évesen a zuhanyzást már meg tudtam oldani úgy, hogy a baba addig a fürdőben, esetleg szárazon a kiskádban játszott mellettem.
2023. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos, nagyjából fix időben kel reggel, a fürdés-alvás mindig ugyanakkor van. Az evések kb. 3 óránként, de simán van benne még most is csúszás, nappali alvások 1,5-2 óránként. Ennyi, de ezek még most is borulnak, bármi van.
2023. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kifejezett napirendünk sosem volt. Pl hogy délbe ebéd 1kor alvás.

Nálunk a sorrend kialakulása volt a napirend.

3 honaposan mind a 2 gyereknél ez kialakult. Hogy mi miután következik.

De ahogy megszoktuk, mar valtozott is, mert pl kevesebbet aludt, kevesebbet szoptattam.


Mikor már csak 1et aludtak, 1évesen, addigra volt állandó. De akkor is a sorrend csak, mert van, hogy 11kor, de van hogy 1kor teszem le a kicsit aludni. Ebéd ahogy sikerül.

2023. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!