Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba és napi rutin?

2 hónapos baba és napi rutin?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kinek mikor alakult ki napi rutin? Itt arra gondolok, hogy szoptatás előtt/után (ki hogy csinálja) pelenkázás, utána szoptatás, majd x ideig játék, ezután alvás, 3 óra múlva szoptatás és ismétlődik az egész újra. De nem ragaszkodok a 3 órához, csak hogy egy ilyen rendszer a napi tevékenységben. Van ilyen? Ha kialakul, akkor milyen életkorban? Két hónaposan lehetne ilyen? Nekem kell erőltetni, hogy kialakuljon? Kinek hogy néz ki a napi rutin vagy megszokott rendszer?

2023. febr. 6. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves korára alakult ki bármilyen napközbeni rutinnak nevezhető valami, amit minden meg tudott borítani. Egyedül az esti, elalvás előtti rutin volt állandó.

Stabilan akkor lett normális, napközbeni rutin mikor már ki voltak váltva étkezések. Egyébként a lányom igényeihez igazodtam szoptatás és altatás terén.

2023. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 3 hónaposan állt be arra, hogy, alvás-evés-játék (ő ringatva aludt el, nem cicin). Valamikor ekkor állt át a napi 3 alvásra. De nagyon változó volt, hogy mikor kelt, mennyit alszik, az ébrenléti ideje volt a fix, hogy mennyit bír (sztem akkor ez 2-3 óra körül mozgott), ahhoz igazodtunk. Nem erőltettem, csak így volt logikus és kényelmes, hogy ha felébredt, éhes volt, megszoptattam, aztán nézelődött, játszottunk, és ha láttam, hogy álmos, elringattam.
2023. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekemnél kb 3 honaposan alakult ki. Nem volt óramű pontos, de legalább tudtam kb mikor eszik, alszik, stb.


Azt mire megszoktuk, borult minden.

2023. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos korára kb.
2023. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!