Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy vagy két naponta fürdetni?

Egy vagy két naponta fürdetni?

Figyelt kérdés
többen is mondták, hogy babám bőre ellenállóbb lesz ha csak minden másnap fürdetem,nektek mi a véleményetek?
2010. okt. 11. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahány ház annyi szokás. Épp az angliában élő kismamák miatt jutott eszembe, hogy ott hetente egyszer fürdetnek tényleg és nem ez az egyetlen ország ahol nem naponta fürdenek.
2010. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A fürdetés a baba pocijának is jót tesz, azonkívül nyugtatja, ellazítja. Az én fél éves kislányom nagyom szereti, bár az első hetekben nekünk is maradtak ki napok.
2010. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szia!

1. Azért fürdetem minden nap, mert imádja és ez volt picikorában is az első ismerős dolog a kinti világban (hisz bent végig vízben volt)

2. Párszor kimaradt, talán 2-3 alkalommal. Utoljára nagyon későn értünk haza, ki akartam hagyni, hát azt hiszed, elaludt? Evés után feküdt az ágyban és játszott. Várta a fürdit. 7 hónapos lehetett. Muszáj volt éjjel 11-kor megfürdetni, különben nem tudta, hogy vége van a napnak és egyszerűen nem akart elaludni. Azóta minden nap fürdik.

8,5 hónapos most.

2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindegyiket kétnaponta fürdettem kiskorában.
2010. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
en németben elek, itt is csak egyszer egy héten fürdetnek, én igy csak 2 naponta, de ha valami közbejön akkor 3 naponta szoktam, amint viszont ülni fog naponta fogom fürdetni a nagykádban, hogy tanuljon rendszerességet is, ne legyen nagykorára trehány.
2010. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én éltem Németországban, és sajnos ismertem nem egy olyan felnőttet, aki csak egyszer fürdött egy héten...

Ott tényleg ez a szokás, nekem nem tetszik annyira...

2010. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!